Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Łozo kocha swoje odbicie w lustrze

Juror "Must Be The Music" to kolejny po Dawidzie Wolińskim facet w polskim show-biznesie, który obsesyjnie dba o swój wygląd.

Jak pisze "Fakt", 27-letni Wojtek "Łozo" Łozowski przed nagraniami do programu spędza w garderobie znacznie więcej czasu od swoich koleżanek. Podobno pod tym względem nawet zawsze ekscentryczna i wylansowana Kora nie może mu dorównać!

Reklama

Lider grupy Afromental nie pokaże się na wizji bez profesjonalnego makijażu, starannie skompletowanego stroju i idealnie dobranych dodatków. Szczególną uwagę zwraca podobno na detale.

Na plan zabiera cały ich asortyment: mnóstwo kolczyków, wisiorków i bransoletek, które przymierza przed programem. Ale podczas kręcenia "MBTM" też lubi mieć swój wygląd pod kontrolą.

"Podczas przerwy biegnie obejrzeć, czy pokryta makijażem twarz nie świeci się za bardzo na ekranie" - zdradziła tabloidowi osoba z produkcji show.

Podobno kiedy całe jury jest już na swoich miejscach, Wojtek często jest jeszcze przed lustrem, gorączkowo poprawiając szczegóły swoich wyszukanych stylizacji.

Dowiedz się więcej na temat: Wojtek Łozowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje