Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": Znamy pierwszych uczestników! (TYLKO U NAS)

Premierowy odcinek 4. edycji "Love Island. Wyspa miłości" w poniedziałek 30 sierpnia o godzinie 22:10. Udało nam się dowiedzieć, kim będą pierwsi uczestnicy, którzy wejdą do Willi! Zdziwieni?

"Love Island. Wyspa miłości": Znamy pierwszych uczestników!

Jak ustalił Pomponik, pierwszą z uczestniczek będzie Paulina. Dziewczyna pochodzi ze Szczecina i w mediach społecznościowych lubi prezentować swoje wdzięki. Ma 25 lat i jest modelką. Studiuje tez administrację.

Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie w programie? W show liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie. Na nas po szybkim śledztwie na jej Instagramie robi całkiem niezłe...

Według naszych informacji w programie będzie szukać miłości, bo jest singielką od sześciu miesięcy - jej ostatni związek trwał ponoć aż cztery lata, więc jest stała w uczuciach.

Reklama

Do willi wejdzie również 32-letni nieśmiały logistyk - Andrzej z Ruszowa na Dolnym Śląsku. Obecnie jest singlem. Jeszcze dwa lata temu był w poważnym związku i planował ślub. Niestety, uczucie nie wypaliło... Może szczęście znajdzie u boki Pauliny?

Andrzej nie przepada za wymalowanymi przesadnie dziewczynami, stroni od "damulek i księżniczek". Ceni sobie w kobietach przede wszystkim normalność i naturalność. Sam stawia na zdrowy tryb życia - kocha sport, zwłaszcza rower i piłkę nożną.

Poprzedniej ukochanej ponoć codziennie przygotowywał jej śniadania. Czy będzie gotował dla uczestniczek w domu w Marbelli? Zobaczymy już w poniedziałek!

Andrzej na swoim ciele ma liczne tatuaże: np. "moja rodzina to moja prawdziwa miłość" - w języku elfickim. Za to na bicepsie: "Nikim jest ten, kto nie ulepsza świata". Wpadnie w oko wyspiarkom?

Nowa edycja i... nowa willa! "Bardziej wypasiona i nowoczesna"

Biedronka rusza z nowymi "świeżakami". Znów będą awantury w sklepach?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy