Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": W Kręgu Ognia zapadły ważne decyzje. Która para nie ma szans na miłość?

Kolejny odcinek "Love Island" przyniósł wielkie emocje. W Kręgu ognia zapadły kolejne ważne decyzje. Widzowie mieli okazję przekonać się, która para pozostaje bezpieczna, a która jest zagrożona. Karolina Gilon zdecydowała, że dwójkę bez szans na miłość, wskażą tym razem Ola i Kamil. Co jeszcze wydarzyło się na Wyspie miłości?

Intymna rozmowa między Alicją i Mateuszem

Alicja czuła się urażona faktem, że Mateusz zdradził, co wydarzyło się w kryjówce. Mateusz poprosił ją o rozmowę i zaczął przeprosiny:

"No przepraszam Cię, że tak wyszło, że Cię uraziło to, że powiedziałem o tym na głos...

- No ale po co to powiedziałeś? - zapytała Alicja

- No po prostu myślałem, że będzie zabawa, (...) no, że będzie śmiesznie"... No dobra, okej. Przepraszam Cię za to (...)

- Dla zabawy zrobiłeś mi przykrość..."

Islanderzy jeszcze mocniej utwierdzili ją w przekonaniu, że to był błąd. Ale każdy popełnia błędy i zasługuje na drugą szansę.

Reklama

Ta sytuacja potwierdziła, że Mateusz czuje coraz częściej, że zachowanie Alicji staje się dla niego niewygodne. Oznaki zazdrości zaczynają mu przeszkadzać. W rozmowie z Adamem przyznał szczerze, że zdążył zaangażować się już w tę relację. Ale czuje też, że zawsze to on stara się załagodzić konflikt i ustępować. Adam zadał pytanie Mateuszowi:

"Pomyśl sobie, to co się tutaj dzieje, a co się będzie działo w normalnym życiu?"

Julia z Dawidem budują swoją relację, wymieniając się komplementami:

"Powodujesz uśmiech na mojej twarzy" - powiedziała rozpromieniona Julia

Cieszyła się z tego że tak dobrze jest rozumiana przez Dawida. Wspólne rozmowy w ogrodzie zbliżyły Islanderów do siebie. Chłopak zaproponował dziewczynie masaż, a ona od razu chętnie się zgodziła. W tym czasie Ola z Kamilem, którzy obserwowali parę, stwierdzili, że Dawid tak naprawdę nie interesuje Julii, a jedynie ona wykazuje zainteresowanie Islanderem, żeby się odegrać na Kamilu. Ola zgodziła się z tą opinią, a nawet dodała, że jej zdaniem, Julia nadal interesuje się Kamilem.

Julia na celowniku pozostałych Islanderów

Julia czuła, że jest obserwowana przez innych uczestników, ale doskonale bawiła się w towarzystwie swojego partnera. Masaż najwyraźniej dobrze na nią wpłynął, bo dziewczyna poczuła się zrelaksowana i po chwili wraz z Dawidem znalazła się w basenie. Para oddała się namiętnym pocałunkom i była w znakomitym nastroju.. Islander coraz mocniej angażuje się w relacje z wybranką i widać, że jest bardzo zadowolony.

Po zabawach w basenie przyszedł czas na odpoczynek.

Do zrelaksowanego Kamila dołączyła Julia. Rozmowę zaczął Kamil:

"Co tam Julia u Ciebie? Gniewasz się na mnie?

- No będę się gniewać do końca życia.

- Może wyszło to na dobre, wszystko

- Ale zraniłeś mnie. Płakałam przez Ciebie. Zawiodłeś mnie. Dramat

Mówisz to z takim uśmiechem na twarzy i w ogóle. Ja bym nie potrafiła z tym żyć, naprawdę. Mi by było bardzo przykro, że kogoś zawiodłam."

- Wytykam Ci hipokryzję, bo jesteś hipokrytką" - dodał Kamil

Wygląda na to, że Julia wciąż przeżywa rozstanie z Kamilem, ale jak stwierdziła - temat uważa za zamknięty i nie chce go rozgrzebywać.


Islanderzy grają w... butelkę

Potem przyszedł czas na zabawę! Gra w butelkę świetnie się sprawdziła. Wszystkie pary zdały test na całowanie.

Nie odbyło się także bez niespodzianek. Do willi wkroczyła Karolina Gilon i zaprosiła Wyspiątka do Kręgu Ognia. Po ogłoszeniu wyników głosowania przez Islanderów, okazało się, że Alicja i Mateusz oraz Hubert i Agata pozostają w programie. Single, czyli Julia, Agnieszka, Dawid i Mati, także mogli poczuć ulgę, ponieważ głosowanie ich nie dotyczyło.

Zagrożone pary, z najmniejszą szansą na miłość to: Adam i Beata, Wiktoria i Łukasz, Wojtek i Jagoda oraz Ola i Kamil. Widzowie spośród czterech par musieli wskazać dwójkę, która pozostanie w willi. Decyzją głosujących na wyspie pozostali Ola i Kamil.

Pozostałe trzy zagrożone pary, wciąż nie wiedzą, jak potoczą się ich dalsze losy. Prowadząca na koniec powiedziała, że los pary, która opuści willę, leży w rękach Oli i Kamila i to oni mają zdecydować o tym, kto opuści program. Na tę decyzję trzeba jednak poczekać. 

Love Island. Wyspa miłości na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę godzina 21:00

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.


Zobacz też:

"Love Island": Mateusz Mitko i Dawid Dybowski dołączają do islanderów. Poznajcie nowych uczestników Wyspy miłości! 

Beata Kurpas to nowa uczestniczka "Love Island. Wyspa miłości". Kogo szuka?

"Love Island. Wyspa Miłości": Nastąpiło przeparowanie! Kamil wybrał Olę. Szok wśród dziewczyn

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama