Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości". To był najkrótszy pobyt w programie! Zaskakujące, co się stało!

Takiego startu jeszcze nie było! Pierwszy odcinek i od razu do dziesiątki Wyspiątek dołączyły dwie atrakcyjne dziewczyny! Pięć świeżutkich par zostanie natychmiast wystawionych na próbę. Czy nowe Islanderki zburzą układ par? Szykuje się najkrótszy pobyt na Wyspie miłości.

"Love Island. Wyspa Miłości" ruszyło! Piękne singielki i przystojni single przybyli już do Hiszpanii i mają za sobą pierwsze przeparowanie! 

Wyspiątka nie mogły jednak długo cieszyć się spokojem na Wyspie. Względny spokój zburzyło bowiem pojawienie się Oliwii i Agnieszki, które błyskawicznie namieszały!

Wyspiarze mogą teraz poznać się ze sobą, ale muszą się spieszyć... Pięć świeżutkich par już dzisiaj zostanie wystawionych na próbę! 

Nikt nie może czuć się bezpiecznie, bo #wracaszdodomu oznacza, że już dziś ktoś opuści willę! Kto usłyszy: masz 30 minut na spakowanie się i opuszczenie Wyspy? 

Reklama

Tego jeszcze nie było! Pierwszy raz w historii programu już w na samym początku do willi przybyły dwie nowe uczestniczki. Wszystko wskazuje jednak na to, że już w drugim odcinku ktoś pożegna się z programem. Reguły show są jasne: single wracają do domu!

Oglądajcie kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już dzisiaj o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat!

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości". Wiadomo, jak wygląda lektor programu! Co za przystojniak!

"Love Island. Wyspa Miłości". Pierwszy odcinek 5. edycji show!

Córka Władimira Putina kusi nagim ciałem na Instagramie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy