Reklama
Reklama

"​Love Island. Wyspa miłości" - po wielkim przeparowaniu!

Kolejny odcinek programu "Love Island" już za nami! Na Wyspie nadal trwa erupcja emocji, a napięcie wcale nie opada. Najtrudniej ma Aleksandra i Andrzej... Jak sobie poradzą z tą sytuacją?

Ostatnie przeparowanie wszystkich wiele kosztowało. Emocji nie zabrakło, nawet wśród widzów, w końcu część Wyspiątek zakończyła swój pobyt "na  delegacji". Zmiany zdecydowanie najwięcej kosztowały Andrzeja i Aleksandrę. Starali się oboje wzajemnie wspierać, ale u każdego z nich pojawiło się wiele łez. Oboje muszą przeżyć teraz złamane serce.

"Love Island" - łzy po przeparowaniu

Andrzej oficjalnie stracił Paulinę - dziewczynę, której dziś wyznał miłość i której nadal nie zamierza sobie odpuścić. Nic więc dziwnego, że czuje się fatalnie widząc cierpienie chłopaka spowodowane jej decyzją. Choć popłynęły łzy, Paulina była pewna wyboru.

Reklama

Natomiast para Pauliny z Mateuszem to tylko przyjaźń, więc nadal króluje #niewiem! A mieliśmy nadzieję, że w końcu porzuci słynny hasztag! 

Ogromne emocje widać u Aleksandry, która została porzucona i poczuła się oszukana przez Arka. Próby wyjaśniania sytuacji przez chłopaka nic nie dały.

Na szczęście z pomocą przybiegł Adrian. Mężczyzna który już wcześniej zabiegał o Aleksandrę, dlatego szczere wyznanie poprawiło dziewczynie humor i odkryła, że między nimi nadal jest chemia. Może dadzą sobie szansę? Tego nie wiemy, ale wreszcie na zapłakanej twarzy dziewczyny zagościł uśmiech, co z kolei wywołało zaniepokojenie u Edyty, nowej partnerki Adriana. 

U Magdy z Wiktorem i Alex z Jurkiem nadal trwa święto powitania stęsknionych par po rozłące. Ola promienieje radością po wyborze Dawida, który ją wciąż rozśmiesza. 

Szczęśliwe Wyspiątka okazały obojgu zasmuconym Islanderom  - Aleksandrze i Andrzejowi - dużo wsparcia. To się nazywa prawdziwa przyjaźń.

#tegoniezobaczyszwtv! Zapraszamy do oglądania


Oglądajcie kolejny odcinek już w czwartek o godz. 22.10 na antenie Polsatu.

Najnowsze odcinki 4. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w nowym serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy