Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości". Historyczny moment w programie! Szokujące, co się wydarzyło!

Dziś przez Wyspę przeszedł huragan! Karolina zaprosiła wszystkich do Kręgu Ognia i oznajmiła, że Widzowie w głosowaniu wskazali pary, w których nie widać chemii. Ich decyzją Wyspę musieli opuścić Andzia i Jędrek. Emocje nie zdążyły jeszcze opaść, gdy okazało się, że jeszcze dwoje Wyspiątek odpada z programu. Dwie pary, które w głosowaniu wypadły najsłabiej, stanęły przed widmem eliminacji. Islanderzy swoimi głosami mogli uratować jedną dziewczynę i jednego chłopaka z pechowej czwórki...

Arek wrócił ze spotkania  z Aleksandrą. Dziewczyna zdradziła, że miała najpiękniejszą randkę w życiu! Stwierdziła nawet, że jest pewna Arka i zasalutowała, że teraz hasztag "#wiemna100%". Arek również był bardzo podekscytowany i nie krył, że trafiła go strzała amora.

Wyznaniom Aleksandry przysłuchiwała się Andzia, a gdy Arek opowiadał o randce, nie było wśród Wyspiarzy Adriana, który nie chciał chyba słyszeć dobrych wieści... Islanderzy musieli w końcu wyjaśnić sobie parę spraw! Arek przekazał Armando, że między nim, a Aleksandrą zaiskrzyło i to oznacza... czerwone światło dla Adriana.

Reklama

Ola porozmawiała z Magdą i Wiktorem! W rozmowie zdradziła, że czeka, aż w końcu ktoś wjedzie do willi czołgiem i "pozamiata konkurencję".

Radosne nastroje zburzyło pojawienie się Karoliny. Wyspiarze zebrali się w kręgu ognia. Kto z uczestników nie będzie miał szansy na stworzenie prawdziwej relacji? 

Eliminacje w kręgu ognia

Okazuje się, że najmniej głosów otrzymali Andzia i Jędrek, którzy musieli opuścić wyspę miłości.

To jednak nie koniec eliminacji! Do Polski poleci jeszcze dwójka Wyspiarzy. Decyzja o tym, kto pakuje walizki należała do pozostałych uczestników. Ola, Szymon, Angelika i Adrian byli zagrożeni. Kto również otrzymał bilety na lot do ojczyzny?

Uczestnicy zadecydowali, że wyspę miłości opuszczają Szymon i Angelika.

Paulinka wyznała, że Angelika nie była jeszcze gotowa na miłość. Nie da się ukryć, że te słowa z jej ust są zaskakujące, biorąc pod uwagę, że przylgnęła już do niej łatka "nie wiem".

Dziewczyny wybrały się na babskie ploteczki!

Czas na nowy dzień! Dziewczyny mogły spędzić trochę czasu razem! To doskonały moment, by trochę poplotkować o facetach.

Andrzej już od rana się zdenerwował. Okazało się, że bardzo rozczarował go w sposób, w jaki Paulinka opuściła ich wspólne łoże. Ani przez chwilę nie pomyślała bowiem o Wyspiarzu i nie pożegnała się z nim.

Dziewczyny wybrały się na wspólne pogawędki z Karoliną Gilon. Paulina wyznała, że nie widzi przyszłości dla swojej relacji z zakochanym w niej Andrzeju. Zwierzyła się, że gdyby miało coś z tego wyjść, to już by się wydarzyło. Oj Andrzej będzie załamany. A co na śniadaniu facetów?

Faceci pakują się do Casa Amor!

Okazało się, że panowie muszą spieszyć się z posiłkiem, bo właśnie przeprowadzają się do nowej willi! Czas na Casa Amor! Teraz się dopiero zacznie...

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE

Oglądajcie kolejny odcinek już w piątek o godz. 22.10 na antenie Polsatu.

Najnowsze odcinki 4. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w nowym serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | Cyfrowy Polsat | "Love Island" | "Love Island 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy