Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości". Gorący striptiz i powrót do domu! Oj, będzie się działo!

Roksana i Kamila w Kręgu Ognia czekają na decyzję Radka! Co postanowi chłopak? Która z nich zostanie singielką i opuści willę? Tutaj wszystko może się zdarzyć… Nie ma lepszego miejsca na świętowanie Dnia Kobiet niż Wyspa miłości! Wyspiarze z pewnością zaskoczą dziś dziewczyny… Dowiemy się kto jest królem tańca - zabawa gwarantowana!

Takich emocji na Wyspie Miłości dawno nie było! Roksana i Kamila czekają na decyzję Radka. To ich być albo nie być w programie. Od Islandera zależy, która z pań będzie miała jeszcze szansę na znalezienie miłości w programie i wygranie... 100 tys. złotych!

Mieszkanki willi miłości będą mogły poczuć się jak królowe! To w końcu ich dzień. 8 marca mężczyźni przygotowali dla nich kilka niespodzianek... Panie będą mogły się przekonać, który Wyspiarz jest najlepszym tancerzem. Będzie gorąco...

Co jeszcze wydarzy się na Wyspie Miłości? Karolina Gilon zapowiedziała, że ma dla wszystkich niespodziankę. Uczestnikom aż zaświeciły się oczy! Jesteście ciekawi, o co chodzi?!

Reklama

Oglądajcie kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już dzisiaj o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat!

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości". Szokujące przeparowanie i... Takiej afery nic nie zapowiadało!

"Love Island. Wyspa Miłości": Nowa uczestniczka wygląda, jak Kardashianka! Będzie gorąco

"Przegramy tę wojnę". Agent FSB o kulisach decyzji Władimira Putina

Rosja ponownie szykuje się na Kijów. Wywiad: Ściągnęli najbrutalniejsze jednostki


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5" | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy