Reklama

Reklama

Reklama

"Love Island. Wyspa miłości". Dziewczyna Daniela zabiera głos. "Upokorzyłeś mnie przed wszystkimi"

Ostatni odcinek "Love Island. Wyspa miłości" sporo namieszał. Program opuścił Daniel, który miał zataić, że nie jest singlem. Teraz głos w mediach społecznościowych zabrała jego już była dziewczyna. "Daniel, nieźle ze mną pogrywałeś. Chciałeś, żebym na ciebie czekała i upokorzyłeś mnie przed wszystkimi" - stwierdziła.

Daniel opuścił "Love Island. Wyspa miłości", bo rzekomo zataił, że ma dziewczynę poza programem.

Produkcja obserwowała jego zachowanie i okazało się, że wysyłał partnerce sekretne sygnały, pisząc literę "T" kremem na swoim ciele oraz na tablicach podczas jednej z dyscyplin...

Po spotkaniu z Karoliną Gilon zdecydował, że opuści program. Do samego końca utrzymał, że do programu przyszedł jako singiel.

"Love Island. Wyspa miłości". Dziewczyna Daniela zabrała głos

W mediach społecznościowych głos zabrała rzekoma partnerka Daniela, pochodząca z Brazylii modelka Tay Machado, i opowiedziała o ich relacji.

Reklama

Jak stwierdziła, byli parą ponad rok. "Wszyscy pytają mnie, dlaczego zdecydował się na udział w programie. Nie wiem, może ma naj**ne w głowie. Producenci uganiali się za nim przez długi czas, by poszedł do 'Love Island', nawet gdy był w poprzednim związku. Poszedł na casting, przeszedł go, ale nie wziął udziału w programie, bo był w związku" - stwierdziła Tay Machado.

Para rozstała się na kilka tygodni - to wtedy Daniel miał przyjąć propozycję udział w "Love Island. Wyspa miłości". Po jakimś czasie wrócili do siebie, jednak było już za późno, by zerwać kontrakt (wiązałoby się to z karą pieniężną). Poprosił więc partnerkę, by na niego zaczekała.

"Mówił, że mnie kocha i że ja go kocham. Bla, bla, bla" - dodała kobieta. Nie wierzy w szczerość uczuć Daniela do Natalii, z którą w programie stworzył parę. Jego zachowanie miało być formą gry.

"Stworzyliśmy pewne kody, a jednym z nich była litera 'T', którą widzieliście już kilka razy. Na jego klatce piersiowej. To od mojego imienia" - zdradziła.

Dziś nie są już razem. Tay Machado czuje się oszukana i ostrzega przed Danielem jego nową dziewczynę, Natalię.

"Daniel, nieźle ze mną pogrywałeś. Chciałeś, żebym na ciebie czekała i upokorzyłeś mnie przed wszystkimi" - stwierdziła.

"Nie będę kłamać po tym całym gów***e. Nie mogłam na to czekać... Jestem zdruzgotana i nie będę kłamać po tych wszystkich bzdurach. Jestem w większym szoku niż wy wszyscy. Postaram się trochę odpocząć i wkrótce nadrobię wszystkie wiadomości od was. Dziękuję za waszą miłość".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"

Reklama

Reklama

Reklama