Reklama
Reklama

"Love Island 8". Seans filmowy wywołał kłótnię pomiędzy Karoliną i Bartkiem

Na "Love Island 8" seans filmowy z Casa Amor wywołał niesnaski wśród Islanderów. Na wyspie doszło do ostrej wymiany zdań, podburzenia zaufania, a także do złamania serc.

"Love Island 8". Kryjówka ochłodziła relacje Bartka i Jaqueline

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Noc w kryjówce Bartka i Jaqueline nie należała do najbardziej romantycznych. Obydwoje wyobrażali sobie zupełnie inaczej wspólną noc, niestety Islanderka miała dużo pretensji do Bartka, który sam do końca nie wiedział w czym zawinił. Ale poranek przyniósł świeży powiew nowego dnia i napięta atmosfera z nocy na szczęście złagodniała. Jaqueline przyznała, że jej zachowanie wobec chłopaka było za ostre i z kryjówki wrócili z dobrymi emocjami. Ona powiedziała dziewczynom, że zdaje sobie sprawę, iż jej reakcja była przesadzona, a Bartek wyznał chłopakom, że nie do końca rozumie swoją partnerkę w tym, co zaszło w kryjówce. Obydwoje dołączyli do innych Islanderów, gdzie dziewczyny jak chłopaki prowadzili bardzo ożywione rozmowy.

Reklama

Ania wyznała dziewczynom, że być może nie jest stworzona do kochania, Lori przyznała, że nie lubi facetów, którzy pytają ją, czy mogą się przytulić. Kuba czuje się zawiedziony, ale rozmowa z Oliwią być może otworzy nowe perspektywy. Adam wyspowiadał się chłopakom, że teraz dostał kosza od Sofii i wszystko sobie przemyślał i wraca... -chłopaki zamarli na moment - do gry, dodał Adam. Ale faktycznie panowie myśleli, że Adaś chce wrócić do domu.

"Love Island 8". Fitness Islanderów w stylu retro

Po statusach Islanderzy przyszli do dziewczyn i zaprosili je na fitness retro, który prowadził Adam. Wszyscy przebrali się w kolorowe trykoty, opaski i ruszyli z dobrą energią do ogrodu, gdzie instruktor Adam wyznaczał rytm i tempo ćwiczeń. Na koniec treningu wybrał najlepiej ćwiczącą Islanderkę, czyli Miss fitness, którą zaprosił na randkę. Została nią Oliwia.

Jaqueline z Bartkiem prowadzili długie rozmowy, które doprowadziły do wyjaśnienia nieprzyjemnej sytuacji z kryjówki. Pocałunek na zgodę zakopał to, co się wydarzyło między parą.

Wieczorem trwały przygotowania do kina letniego w ogrodzie. Wszyscy bardzo skrupulatnie dobierali stylizacje i z popcornem w rękach udali się na seans filmowy. A zapowiadało się bardzo emocjonujące kino, ponieważ fabuła toczyła się w Casa Amor, a w rolach głównych wystąpili sami Islanderzy.  Czuli, że czeka ich prawdziwie mocny seans.

"Love Island 8". Spięcie pomiędzy Karoliną, Bartkiem i Jaqueline

Bartek był trochę zaszokowany tym, co zobaczył w filmie. Jaqueline podczas Casy Amor była bardzo odważna i świetnie się bawiła, w co sama nie mogła uwierzyć. Czuła lekkie zawstydzenie, patrząc na siebie, gdy w pierwszym obejrzanym wątku zagrała główną rolę. 

W trakcie projekcji Karolina nieoczekiwanie wtrąciła dwa słowa od siebie, że Bartek proponował jej seks. No i zrobiło się niezręcznie więc Bartek poprosił od razu dziewczynę o wyjaśnienie. Oczywiście zaczęło wrzeć w trakcie seansu, bo sprawa proponowanego seksu czy to przez Karolinę czy to przez Bartka była w trakcie wyjaśniania, ale jak to często bywa padało słowo przeciwko słowu.

Zobacz koniecznie: "Love Island 8". Weronika uderza w Karolinę: "Okłamała nas" [POMPONIK EXCLUSIVE] 

Jaqueline bardzo odczuła tę sytuację i puściły jej nerwy. Miała mętlik w głowie, bo z jednej strony Karolina pocieszała partnerkę Bartka, a z drugiej strony zrobiła wielką awanturę byłemu Islanderowi i ich kontakt bardzo się zaostrzył .  

"Love Island 8". Albert zaczyna kłótnię z Oliwką

Po zakończonym, burzliwym seansie trwały gorące dyskusje a nawet spory. Tak było w przypadku Alberta, który bardzo "zaatakował" słowem Oliwię i nie odpuszczał zarzucając dziewczynie, że skakała ona z kwiatka na kwiatek w Casie Amor i podrywała kolejno chłopaków, a w tym Armina. Sytuacja była mocno napięta, bo Alberta ewidentnie dotknęła uwaga zwrócona w jego kierunku przez Oliwię, aby nie wtrącał się w nieswoje sprawy.

Lori odkładała rozmowę z Kubą kilka razy, aż zdecydowała ostatecznie, że wyjaśni sobie z nich co czuje do Islandera. Przyznała, że nie ma między nimi chemii i ma w głowie kogoś innego z kim chciałaby spróbować jeszcze nawiązać bliższy kontakt. Kuba przyjął z honorem decyzję Islanderki. Na koniec wspólny uścisk przypieczętował ich rozstanie.

"Love Island 8". Gdzie oglądać powtórki?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 21:00 oraz na Polsat Box Go. Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 8" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy