Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lis kontra TVN

Kiedy Hanna Lis ścigać się będzie z Kingą Rusin, jej mąż, Tomasz Lis stanie w szranki z Andrzejem Morozowskim i Tomaszem Sekielskim. Rywalizacja odbywać się będzie w poniedziałki, późnym wieczorem...

Nowy, publicystyczny program ulubieńca prasy kolorowej rozpoczynać się będzie o godzinie 21:00, natomiast program tandemu Sekielski - Morozowski o 22:30.

Reklama

Show emitowane będą w różnym czasie antenowym, jednak niewątpliwie nie unikną porównań. Główna idea programów to komentowanie aktualnych wydarzeń politycznych.

"Fakt" sugeruje, że dla polityków czas tego wieczoru będzie bezcenny. Będą oni musieli jak najszybciej przemieścić się ze studia TVP do studia TVN-u. Najpierw pokażą się u "Morozowskich", a następnie u Lisa...

Dziennikarze TVN nie boją się jednak o spadek oglądalności: "Mam nadzieje, że widz będzie wybierał nas. W ogóle się tym nie przejmujemy, robimy swoje" - mówi Sekielski gazecie "Fakt" .

"Nie zamierzamy zmieniać pory emisji programu. Jesteśmy najbardziej oglądanym programem publicystycznym. Ludzie wiedzą czego się po nas spodziewać".

Debiut nowego programu publicystycznego Tomasza Lisa TVP zaplanowała na 25 lutego. Plotkarska prasa donosi, że honorarium Lisa za emitowany raz w tygodniu program autorski wyniesie 100 tys. zł miesięcznie.

Sekielski i Morozowski trzymają kciuki i liczą na to, że "konkurencja z nim będzie motywująca".

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje