Reklama
Reklama

Lilianna Olszewska w "Dzień dobry TVN". Tak dziś wygląda córka Agaty Mróz-Olszewskiej

Liliana Olszewska (13 l.) była gościem "Dzień dobry TVN". Córka zmarłej siatkarki Agaty Mróz-Olszewskiej opowiedziała m.in. o hejcie, jaki spotkał ją po śmierci znanej matki.

Sportsmenka odeszła 4 czerwca 2008 roku. Dwa miesiące przed śmiercią urodziła Lilianę. Niestety, walkę z białaczką przegrała, zostawiając pogrążonego w smutku męża Jacka.

Dzisiaj Lilka ma już 13 lat. Wraz z tatą pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała m.in. o swojej... pasji do siatkówki. Okazuje się, że dziewczynka poszła w ślady mamy i od ponad dwóch lat gra w jednym z warszawskich klubów siatkarskich.

Ze względu na to, że mierzy 182 cm wzrostu, próbuje również swoich sił w modelingu. Podkreśla, że pogodziła się z faktem, że mama zmarła i nigdy tak naprawdę jej nie poznała.

Reklama

Marcin Prokop zapytał Lilianę również o hejt, który wylewa się z mediów społecznościowych.

"Piszą w internecie, że gdyby nie ty, to mama wciąż by żyła. Co czujesz, kiedy czytasz takie komentarze ludzi pełnych jadu i hejtu?" - zapytał Prokop.

Dziewczynka wyjaśniła, że "kiedyś brała to strasznie do siebie" i rzeczywiście tak myślała, ale dzięki wsparciu życzliwych osób udało jej się to przepracować.

Jacek Olszewski dodał, że jego zmarła żona podjęłaby dziś taką samą decyzję.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Mróz-Olszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy