Reklama
Reklama

Lil Masti wygina się i ćwiczy w ciąży. "Fasolka z radości aż skacze"

Lil Masti (33 l.), czyli Aniela Bogusz została ostatnio skrytykowana za sztucznie wyglądającą reakcję na wynik testu ciążowego. Jeśli myślicie, że content oparty na macierzyństwie szybko się skończy, to jesteście w błędzie. Tym razem najlepsza freak-fighterka w Polsce ma ważne przesłanie do wszystkich kobiet w ciąży.

Lil Masti ćwiczy w ciąży i zachęca do tego inne kobiety

Aniela Bogusz jest bardziej znana w świecie influencerów jako Lil Masti (a dawniej Sexmasterka). Influencerka zawsze prowadziła sportowy tryb życia, a przez ostatnie lata walczyła w oktagonach dla freak-fightowych federacji Fame MMA i High League.

Po sukcesach w walkach ogłosiła przerwę w karierze i chęć skupienia się na życiu rodzinnym. Nie ma zamiaru porzucać sportowych nawyków, co udowodniła dzisiejszą relacją na Instastories.

Ciężarna Lil Masti ćwiczy w pocie czoła: "Nie należy się tego bać"

Co ważne, Lil Masti wykonuje ćwiczenia pod okiem osoby wyspecjalizowanej w treningu kobiet ciężarnych. Jeśli spodziewasz się dziecka i planujesz rozpoczęcie aktywności fizycznej, skontaktuj się z lekarzem i trenerem personalnym.

Reklama

Na Instastory radosna Aniela pochwaliła się treningiem. Przyznała, że od razu poczuła się lepiej i brakowało jej ruchu od dłuższego czasu.

"Zrobiłyśmy delikatny trening z lekkim obciążeniem. Ćwiczenia bardzo bezpieczne w ciąży. Będziemy sobie trenować z Klaudią i na siłowni. Jaram się, tego mi brakowało. Nawet to lekkie obciążenie, które jest bardzo bezpieczne, a ja dobrze się czuje psychicznie po takim treningu. Wy też zróbcie trening!".

Lil Masti relacjonuje ćwiczenia w ciąży: "Ciało się cieszy, a fasolka z radości aż skacze"

Celebrytka ma to szczęście, że jej ciąża przebiega prawidłowo, co chętnie też relacjonuje na Instagramie.

"Mogę sobie pozwolić na treningi, bo nie mam żadnych negatywnych objawów. Jedynie te spadki energii w drugiej połowie dnia. Teraz myślę, że treningi dodadzą mi energii. Moje ciało się cieszy, fasolka też z radości aż skacze. Dla mnie trening był normalnością, 3 treningi dziennie, taki jeden delikatny trening dziennie to dla zdrowia będzie fantastycznie działać".

Lil Masti zachęca do ćwiczeń w ciąży: "Nie należy się tego bać"

Wyraziła też swoje ubolewanie, że w Polsce ciąża traktowana jest jak stan, w którym nie można nic zrobić w obawie o dziecko. Zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą ćwiczenia fizyczne.

"W niedzielę byliśmy u mojej babci i mówię: "Babciu, zaczynam w tym tygodniu treningi, takie delikatniejsze, nie jak do tej pory robiłam. A ona: "Weź ty daj sobie spokój, no przestań, no po co, musisz się teraz oszczędzać i pamiętaj, nie dźwigaj". Cały czas u nas jest w starszym pokoleniu postrzeganie ciąży, że to bardzo trzeba na siebie uważać - oczywiście, trzeba na siebie uważać, ale wręcz leżenie nie jest wskazane. Sport i aktywność jest wskazana. Wszyscy mi to mówią: dietetyk, ginekolog, trenerka. Więc nie należy się tego bać".

Zobacz też:

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała nagranie Lil Masti z USG. Nie zostawiła na niej suchej nitki 

Lil Masti pochwaliła się USG. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Lil Masti w ciąży. Influencerka pochwaliła uroczą sesją w social mediach

"Tygrysek zupełnie jak książę z Disneya!" Lil Masti pokazała narzeczonego

Aniela Bogusz czyli Lil Masti: Kiedyś handlowała swoimi używanymi stringami. Co robi dziś?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lil Masti | FAME MMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy