Reklama
Reklama

Liczyła na wsparcie, a przeżyła szok tuż po porodzie. Długo nie mogła się pozbierać

Przed laty Maciej Robakiewicz i Adrianna Biedrzyńska wydawali się parą idealną. Symbolicznym potwierdzeniem ich miłości był wspólny występ w programie "Czar Par". Prawda o ich związku okazała się jednak szokująca.

Maciej Robakiewicz odszedł od Adrianny Biedrzyńskiej tuż po narodzinach ich córki

Para poznała się jeszcze w czasie studiów w szkole filmowej. Uczucie narodziło się w nich od pierwszego wejrzenia. Przez długi czas wydawali się szczęśliwą i doskonale dobraną parą. Tak było aż do 1994 roku.

Arianna Biedrzyńska w jednym z wywiadów wyznała jednak, że Maciej Robakiewicz niecałe dwa tygodnie po narodzinach ich dziecka powiedział jej wprost, że nie zamierza już budować z nią wspólnego życia.


"Dziesięć dni po urodzeniu dziecka usłyszałam od ojca Michaśki, że nie jest już mną zainteresowany. Ani mną, ani naszą córką" - wspominała Adrianna Biedrzyńska na łamach "Dziennika Wschodniego".

Dziś media doszukują się w tej sytuacji podobieństw zarówno do rozpadu "idealnego związku" Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, jak i do dramatu rozgrywającego się pomiędzy Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim, który rozpoczął się też tuż po narodzinach potomka.Cios w najtrudniejszym momencie

Robakiewicz pozostawił ją samą w jednym z najcięższych momentów życia.

"Dla Biedrzyńskiej był to szok. Dopiero co urodziła dziecko, była w połogu, potrzebowała u boku silnego mężczyzny, który byłby dla niej wsparciem w trudnych dla kobiety chwilach. Ten jednak zdecydował inaczej i opuścił rodzinę. Wyprowadził się z warszawskiego mieszkania pary, a trzy lata później, zaraz po rozwodzie, całkowicie zniknął z życia żony i córki" - tak  opisała tę sytuację Aleksandra Frankowska z magazynu "Viva".  

Od roku 2005 Maciej Robakiewicz jest małżonkiem Agnieszki Bober. Aktor obecnie utrzymuje dobry kontakt z córką. W przeszłości Adrianna Biedrzyńska była zamężna z Marcinem Miazgą, ale ich związek rozpadł się po ujawnieniu afer finansowych z jego udziałem. Następnie Biedrzyńska była związana z Sebastianem Błaszczykiem, jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu.

Reklama

Adrianna Biedrzyńska i Maciej Robakiewicz: Skąd ich znamy?

Maciej Robakiewicz to aktor, którego możemy kojarzyć z takich produkcji jak: "Glina", "Wojenne dziewczyny", "Prawo Agaty", czy "M jak miłość". Adriannę Biedrzyńską znamy ostatnio z jej roli w "Barwach szczęścia", ale wielu pamięta ją jeszcze z ról w głośnych filmach, takich jak "Dekalog" Krzysztofa Kieślowskiego czy "Lepiej być piękną i bogatą" Filipa Bajona. Artystka występowała też w kabaretach, w teatrze, udzielała swego głosu postaciom z filmów animowanych.

Zobacz także:

Biedrzyńska rozwodzi się. Pociesza ją Jacek Rozenek

Biedrzyńska: po rozstaniu z trzecim mężem padły gorzkie słowa

Adrianna Biedrzyńska wspomina udar Jacka Rozenka. "Zdechłby w szpitalu"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adrianna Biedrzyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy