Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Liam Payne i Cheryl Cole rozstali się! "Wciąż mamy dla siebie wiele miłości"

Liam Payne (24 l.) i Cheryl (35 l.) zakończyli swój związek po ponad dwóch latach wspólnego życia. O decyzji wokalista i wokalistka poinformowali fanów za pośrednictwem Twittera.

"Cheryl i ja z wielkim smutkiem informujemy, ze rozstaliśmy się. To była dla nas ciężka decyzja. Wciąż mamy dla siebie wiele miłość jako rodzina. Bear jest naszym światem i pragniemy o uszanowanie naszej prywatności dopóki nie odnajdziemy naszych dróg" - czytamy na Twitterze Payne'a. Podobna wiadomość pojawiła się tez na koncie Cheryl.

Reklama

Gwiazdorska para spotykała się od 2016 roku, a poznała się sześć lat wcześniej, kiedy to Liam Payne próbował swoich sił w programie "X Factor", gdzie wokalistka pełniła funkcję jurorki. Początkowo związek budził mnóstwo kontrowersji zwłaszcza wśród fanek piosenkarza, które twierdziły, że starsza o 10 lat partnerka jest złą partią dla wokalisty.

W marcu 2017 roku na świat przyszedł wspólny syn pary - Bear Grey Payne. 

Ostatnie miesiące to ciągłe spekulacje na temat tego, czy związek muzyków przetrwa. Brytyjskie media donosiły, że para nie była widziana publicznie od kilku miesięcy.

Sugerowano m.in., że były członek One Direction zaczął romansować z Ritą Orą, z którą nagrał piosenkę "For You" do filmu "Nowe oblicze Greya". Tym plotkom zaprzeczał sam wokalista. Również Ora dementowała doniesienia, stwierdzając, że darzy szacunkiem Cheryl.

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje