Reklama
Reklama

Lewandowski przed południem pokazał całemu światu prywatną wiadomość. Chodzi o jego mamę

W domu Lewandowskich wielkie poruszenie. Są powody do świętowania, bo właśnie swoje urodziny obchodzi mama Roberta, Iwona Lewandowska. Z tej okazji znany na całym świecie syn przekazał swojej rodzicielce życzenia na Instagramie i to w dwóch językach. Spływają gratulacje i życzenia.

Robert Lewandowski nigdy nie ukrywał jak istotną rolę w jego życiu i piłkarskiej karierze odegrała jego mama Iwona Lewandowska. To właśnie ona po śmierci ojca piłkarza wzięła na siebie cały trud wychowania, za to z pewnością Robert pozostanie jej wdzięczny do końca życia. 

Radosne wieści płyną z domu Lewandowskich

Nic dziwnego, że najlepszy polski piłkarz pamięta o swojej mamie przy każdej ważnej okazji, a tym razem okazja jest wyjątkowa. Pani Iwona Lewandowska obchodzi dziś urodziny, dlatego Robert jeszcze przed południem pospieszył z życzeniami, które w piękny sposób przekazał na swoim Instagramie, po polsku i angielsku.

Reklama

"Mamo, z okazji Twoich urodzin chciałbym Ci z całego serca podziękować za wszystkie lata wsparcia i miłości. Dziękuję, że zawsze wierzysz we mnie i jesteś przy mnie. Życzę Ci mnóstwo zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Sto lat, Mamo" - napisał napastnik reprezentacji Polski, dorzucając fotkę z uśmiechniętą mamą u boku.

Te słowa bardzo poruszyły fanów piłkarza, gratulacje, ciepłe słowa i życzenia zaczęły spływać od obserwujących z całego świata. 

Wszystkiego najlepszego Pani Iwono!

Zobacz też:

Internauta skrytykował Annę Lewandowską. Odpowiedziała stanowczo

Lewandowscy ogłosili wielką radość. Spływają gratulacje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Iwona Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy