Reklama
Reklama

Lewandowska wspiera Ukraińców! Przekazała potrzebującym 30 tysięcy produktów!

Anna Lewandowska (33 l.) nie przeszła obojętnie obok potrzebujących Ukraińców, którzy zostali zaatakowani przez Rosjan. Żona Roberta Lewandowskiego przekazała produkty sygnowane swoim nazwiskiem i pochwaliła się efektami pomocy!

Anna Lewandowska przeżywała ostatnio trudne chwile. Po kilkudniowej nieobecności w social mediach wróciła, aby poinformować fanów, że doszło w jej rodzinie do dramatu. Zmarła jej ukochana babcia, Jolanta Krzywańska. 

Pomimo dramatu, który rozegrał się w domu rodzinnym 33-latki, ta znalazła czas, aby wesprzeć sąsiadów ze wschodu. "Lewa" i Robert wybrali się na pokaz mody w Paryżu i do stylizacji dodali wstążki w kolorze flagi Ukrainy, które ochoczo pokazywali, pozując do zdjęć.

Reklama

To jednak nie koniec ich działań! Anna w sieci pochwaliła się, w jaki sposób pomaga osobom, które uciekają od wojny. Liczba darów robi wrażenie!

Lewandowska wspiera Ukraińców! Przekazuje im swoje batony i kosmetyki!

Anna Lewandowska postanowiła wziąć czynny udział w zbiórkach organizowanych na rzecz Ukraińców. 33-latka na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 3,8 mln osób, przekazała dobre nowiny i pochwaliła się efektami pomocy!

Żona Roberta jest nie tylko sportsmenką i trenerką, ale również odnoszącą sukcesy bizneswoman. Kobieta prężnie rozwija kilka firm, w tym z produktami spożywczymi i kosmetykami. 

"Lewa" i jej pracownicy czynnie zaangażowali się w niesienie pomocy. 

Zespoły jej firm zamieniły się w "wolontariacki sztab pomocowy". Osoby ze środowiska trenerki zorganizowały transport, hotel, wyżywienie, opiekę prawną i psychologiczną dla dzieci z ukraińskich domów dziecka.

To nie koniec ich wspólnych działań. Firma z przekąskami sygnowana nazwiskiem Anny przekazała na rzecz potrzebujących 30 tys. produktów (wody, lemoniady, kremy orzechowe, musy, batony), a marka kosmetyczna tysiąc kosmetyków takich jak szampony i żele do mycia. 

W dalszej części publikacji żona Roberta podziękowała osobom, które ją obserwują w sieci, a także swoim pracownikom.

Kobieta szczegółowo opisała dary, które jej firmy przekazały na rzecz potrzebujących osób z Ukrainy.

Na samym końcu guru fitnessu wyjawiła, że zespół przedsiębiorstwa "Supermenu by Anna Lewandowska" już w ten weekend rozpoczął przygotowywanie posiłków dla uchodźców, którzy czekają na granicy.

Pod wpisem "Lewej" pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a internauci byli zachwyceni jej pomocą.

Zobaczcie również:

Anna Lewandowska i Robert "pamiętają o Ukrainie" na pokazie mody w Paryżu!

Michał Wiśniewski ruszył z Xavierem na pomoc uchodźcom! Przyjmie do siebie rodzinę z dziećmi

Księżna Kate promienieje! Wszyscy domyślają się, co jest powodem!

Luzowanie obostrzeń epidemicznych. Rozporządzenie rządu weszło w życie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy