Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lewandowscy wkrótce ogłoszą radosną nowinę? Wszystko na to wskazuje!

Anna Lewandowska (31 l.) świetnie odnajduje się w roli mamy. Wielu internautów zastanawia się, kiedy trenerka i piłkarz zdecydują się powiększyć rodzinę. Najnowsze zdjęcie opublikowane przez Lewandowską mówi jednak samo za siebie!

Anna Lewandowska często chwali się w social mediach zdjęciami córeczki. Na próżno szukać jednak fotek, na których Klarę widać w pełnej okazałości, gdyż Lewandowscy chcą zapewnić jej anonimowość. 

Reklama

Co jakiś czas robią wyjątek i pokazują Klarę na przykład podczas ćwiczeń z mamą. W najnowszym wpisie Ani, który opublikowała na Instagramie, możemy zobaczyć Klarę i... jej pierwszą miłość!  

Chodzi oczywiście o zwierzaka, który skradł serce małej Lewandowskiej. 

Klara była tak zachwycona, że postanowiła położyć się na podłodze i zbliżyć się do psiaka jak tylko może. Urocze zdjęcie zachwyciło internautów.

Fani zaczęli zastanawiać się, czy zdjęcie z psem oznacza, że rodzina Lewandowskich się powiększyła.

Niestety, Ania wyjaśniła, że nie jest to ich zwierzak, choć są nim zachwyceni. "Piesek nie nasz, ale jest przesłodki i wszyscy go uwielbiamy" - wytłumaczyła trenerka na Instagramie. 

Być może Lewandowscy widząc, jak Klara zachwyca się zwierzakiem, zdecydują się wkrótce na kupno lub adopcję pieska. Jak myślicie? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska | Robert Lewandowski | Klara Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje