Reklama

Reklama

Reklama

Lewandowscy świętują sylwestra w Dubaju! Ania w mini, oboje boso... Fajny luzik?

Anna Lewandowska wraz z mężem, Robertem Lewandowskim oraz przyjaciółmi wybrali się na koniec roku do Dubaju, gdzie opływając w luksusy będą świętować kolejny udany rok. Ania pokazała się tuż przed sylwestrem w czarnej mini. Na podobny krój postawiła... Siostra Roberta. Która stylizacja bardziej wam przypadła do gustu? Wszyscy postawili też na gołe stopy, by podkreślić plażowy klimat...

Lewandowscy w Dubaju

Anna i Robert Lewandowscy tuż po świętach wyjechali do Dubaju na galę Globe Soccer Awards, gdzie Robert Lewandowski odbierał kolejne w tym roku nagrody. Po oficjalnych obowiązkach przyszła pora na odpoczynek.

Przez kilka dni Robert i Ania z dziećmi oraz siostrą Lewandowskiego, Mileną Lewandowską oddawali się zabawom na plaży i sportom wodnym. Na koniec roku postanowili wspólnie ze znajomymi poimprezować w Dubaju. Zarówno Anna Lewandowska, jak i Robert wrzucili na swoje profile to samo zdjęcie - wszyscy uśmiechnięci i bez obuwia, co nie przeszkadzało paniom założyć eleganckich kreacji!

Reklama

Anna Lewandowska i Milena Lewandowska w czarnych mini

Anna Lewandowska i siostra Roberta, Milena Lewandowska, postawiły na czarne mini. Ania założyła ultra króciutką kreację z błyszczącego materiału, zdobioną przy dekolcie. Milena postawiła na cekinową sukienkę z głębokim dekoltem i wiązaniem. Której z nich kreacja bardziej wam się podoba?

Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie są akurat na sylwestrze w Dubaju, polecamy najlepszego Sylwestra Szczęścia z Polsatem! Sylwestrową Moc Przebojów na Polsacie lub w internecie, w Polsat Go.

Zobacz też:

Anna Lewandowska olśniewa w kreacji polskiej marki

Lewandowscy pozdrawiają z raju! W Dubaju jak w raju...?

Co dalej z karierą "Lewego"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy