Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Lewandowscy świętują 4. urodziny Klary! Pokazali zdjęcia

Klara, córka Anny Lewandowskiej (32 l.) i Roberta Lewandowskiego (32 l.) świętuje dzisiaj 4. urodziny. Z tej okazji jej rodzice przygotowali dla niej wiele atrakcji. Zdjęciami z imprezy dziewczynki pochwalili się na swoich kontach w social mediach.

Lewandowscy po raz pierwszy zostali rodzicami 4 maja 2017 roku. Nim się obejrzeli, ich córka Klara urosła jak na drożdżach, a oni doczekali się drugiej pociechy Laury. Cała rodzina świętowała czwarte urodziny dziewczynki. Wszystko uwiecznili na Instagramie. 

4. urodziny Klary Lewandowskiej: Jednorożce i balony

Już w poniedziałek, Anna Lewandowska na swoim story zdradziła fanom, jakie niespodzianki przygotowuje dla swojej starszej pociechy. I tak, we wtorkowy poranek na stole u Lewandowskich stanął przepiękny domek dla lalek. 

Drewniana chatka oczywiście została umeblowana po brzegi wszystkimi niezbędnymi mebelkami. Oprócz tego, Klara otrzymała tort przystrojony tęczą, cukrowym jednorożcem, a także cyferką cztery. U dołu tortu, na różowej masie zostało umieszczone imię solenizantki.

Reklama

Jednorożce zagościły nie tylko na torcie dziewczynki, ale także w całym salonie. Balonowe mityczne zwierzęta wzbogacały rodzinne przyjęcie. To jednak nie koniec niespodzianek związanych z rogatym koniem.

Anna Lewandowska na swoim story podzieliła się zdjęciami sporych rozmiarów jednorożca, na którym Klara będzie mogła podbijać zakątki domu. 

Lewandowscy składają życzenia Klarze

Zarówno Ania, jak i Robert na swoich instagramowych kontach umieścili posty z życzeniami dla córki. Słynna para zaznaczyła, że jest dumna ze swojej pociechy i zawsze będą obok, by pomóc jej w realizacji marzeń. 

Oczywiście zarówno pod postem piłkarza, jak i trenerki nastąpił wysyp komentarzy z życzeniami dla małej Lewandowskiej. Fani, a także przyjaciele sławnej pary, słali ciepłe słowa dziewczynce. 

A wy? Czego życzycie małej Klarze?

***

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje