Reklama

Reklama

Reklama

Leonardo Dicpario wziął ślub?!

Wieczny kawaler! Tak do tej pory mówiło się o Leonardo DiCaprio (45 l.), który pomimo kilkunastu związków wciąż pozostawał nieuchwytny. Wygląda jednak na to, że wszystko się zmieniło za sprawą Camili Morrone (22 l.), a aktor postanowił zrobić ważny krok. Czy tym razem serce naczelnego amanta w Hollywood zostało w końcu skradzione?


DiCaprio znany jest ze swojego upodobania do pięknych modelek. Za sobą ma związki m.in. z Bar Rafaeli, Niną Agdal, Gisele Bundchen, czy Blake Lively. Nikt się nie spodziewał, że jakakolwiek kobieta zdoła go usidlić.

Teraz docierają do nas zaskakujące wieści, że to, co niemożliwe, udało się argentyńskiej aktorce Camili Morrone.

Według "Magazynu OK!" para pobrała się tuż przed Oscarami, a na galę wręczenia nagród przyszli już jako małżeństwo.

Informator magazynu zapewnia, że choć chcieli jak najdłużej zachować ślub w tajemnicy, to podczas pooscarowej imprezy Leo zdecydował się zdradzić kilka szczegółów najbliższym kumplom z show-biznesu.

Uroczystość odbyła się na plaży i miała kosztować aktora 4 mln dolarów, a zaproszeni zostali tylko najbliżsi - rodzina i przyjaciele.

Wśród gości znaleźli się m.in. wieloletnia przyjaciółka Kate Winslet, aktorzy Jonah Hill i Brad Pitt, który to zachęcił Leo do oświadczyn. 

Choć wiadomość o ślubie jest zaskakująca, to informator na tym nie poprzestaje i zapewnia, że młodziutka Camila jest w ciąży! 

Na razie aktor nie potwierdził tych doniesień. 

Co myślicie? Wierzycie w ślub i ciążę partnerki DiCaprio?

Reklama


***

Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio | Camila Morrone

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy