Reklama
Reklama

Lara Gessler nie może nachwalić się ciążowym brzuszkiem. Poród tuż tuż

Lara Gessler (33 l.) wraz z partnerem wyczekuje narodzin ich drugiego dziecka. Córka Magdy Gessler może poszczycić się już całkiem sporym brzuszkiem. Trzeba przyznać, że celebrytce bardzo długo udawało się ukryć swój stan. Teraz jednak pragnie całemu światu obwieścić swoje szczęście. Zobaczcie sami, jak dumnie pozowała na ściance!

Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka

Lara Gessler niedawno podzieliła się z mediami cudowną nowiną. Wyjawiła, że wraz ze swoim mężem, Piotrem Szelągiem, oczekuje narodzin drugiego dziecka. Gwiazda wyznała w programie "Dzień Dobry TVN", że bardzo dobrze znosi tę ciążę.

Jak na ciążę zareagowała babcia, Magda Gessler? Okazuje się, że ze względu na niepewną sytuację geopolityczną ogromnie przejęła się tym, że jej córka będzie miała kolejne dziecko. Wszyscy bardzo się cieszą, że ich rodzina znów się powiększy.

Wyjątkowy stan służy gwieździe. Gessler stara się być cały czas aktywna, czego dowodem jest chociażby jej obecność na gali wręczenia nagród ELLE Style Awards 2022. Nagroda przyznawana jest najbardziej utalentowanym projektantom, modelkom, fotografom i debiutantom w świecie mody. Magazyn nagrodził także najlepiej ubraną kobietę w kraju.

Reklama

Lara Gessler nie mogła przegapić tak ważnej imprezy branżowej. Zobaczcie, jak duży jest już jej brzuszek ciążowy!

Zobacz też:

Alain Delon jednak nie żegna się z życiem. Szokujące wyznanie syna

"Sanatorium miłości": Wiesia oburzona nową edycją. Dostało się kuracjuszkom

Zmarł najstarszy mężczyzna w Polsce

Wojna w Ukrainie. Media: w ukraińskich wsiach Rosjanie szukali "ubranych na czarno nazistów"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy