Reklama
Reklama
Tylko u nas

Lara Gessler musi zmienić życie przez ciążę? "Nie mogę pracować na tak wysokich obrotach!"

Lara Gessler (33 l.) pod koniec marca pochwaliła się radosną nowiną - razem z ukochanym Piotrem spodziewają się narodzin drugiego dziecka. Podczas rozmowy z Pomponik.pl córka najsłynniejszej restauratorki w Polsce zdradziła szczegóły na temat swojego samopoczucia. Czy Lara Gessler już wie, jakiej płci będzie jej pociecha?

Lara Gessler musi zmienić życie przez ciążę? "Nie mogę pracować na tak wysokich obrotach!"

Lara Gessler jest szczęśliwą mamą niespełna dwuletniej Neny, która przyszła na świat w październiku 2020 roku. Razem z Piotrem Szelągiem wyraźne spełniają się w roli rodziców, o czym często opowiadają na swoich social mediach. Niedawno córka Magdy Gessler podzieliła się zaskakującą nowiną, iż niedługo mała Nena będzie miała rodzeństwo. Redakcji Pomponik.pl udało się porozmawiać z Larą na temat tego, jak zmieniło się jej życie, od kiedy jest w tym błogosławionym stanie.

Reklama

Lara Gessler przyznała, że wcale nie była zaskoczona, że dosyć szybko zaszła w kolejną ciążę. Wraz z Piotrem pragnęli powiększyć swoją rodzinę, wiec decyzja o tym była świadoma.  Celebrytka w rozmowie z Pomponik.pl przyznała, że zna już płeć swojego dziecka, jednak nie chce jej póki co zdradzać. W jej odczuciu najistotniejsze jest, że jej pociecha jest zdrowa. Choć to druga ciąża restauratorki i Lara doskonale wie, czego może się spodziewać w najbliższym czasie, to musiała zmienić nieco przyzwyczajenia i codzienne obowiązki, by nie nadwyrężać swojego organizmu. Jak przyznaje – dba o siebie, więc zrezygnowała z pracy fizycznej.

Duże zmiany w życiu Gesslerów nie dotyczą tylko Lary. Ostatnio jej mama, Magda, ogłosiła, że jej wieloletni partner Waldemar w końcu się jej oświadczył. Restauratorka nie kryła zaskoczenia, bo życie jej mamy jest bardzo dynamiczne i codziennie wiele się w nim zmienia.

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Larą Gessler można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Lara Gessler randkuje z mężem! Różowa sukienka podkreśla ciążowy brzuszek

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Władimir Putin zna już datę zakończenia wojny?! Zaskakujące, co wyjawił polski generał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy