Reklama
Reklama

Alain Delon jednak nie żegna się z życiem. Szokujące wyznanie syna

Alain Delon (86 l.) wcale nie zamierza poddać się eutanazji? Francuskie wydanie portalu Huffington Post twierdzi, że informacje krążące w przestrzeni publicznej nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Młodszy syn aktora, Alain-Fabien wyjaśnił, co tak naprawdę planuje jego ojciec. Czy to oznacza, że doszło do skandalicznej manipulacji?

Alain Delon: kariera

Alain Delon to żyjąca legenda kina. Gwiazdor ma na swoim koncie szereg niezapomnianych kreacji aktorskich. W czasie swojej kariery wystąpił w ponad 80 filmach. Do jego największych sukcesów należą role w produkcjach takich, jak: "Lampart", "Rocco i jego bracia" Luchino Viscontiego, "Zaćmienie" Michelangelo Antonioniego czy "Samuraj" i "W kręgu zła" Jeana-Pierre'a Melville'a. Alain Delon przez lata posiadał miano jednego z największych amantów kina. Przystojny aktor słynął z licznych podbojów miłosnych nie tylko w filmach, ale także w życiu codziennym. Był związany z takimi sławami, jak Romy Schneider, Brigitte Bardot czy piosenkarka Nico. Z pierwszego małżeństwa z Nathalie Canovas-Delon, gwiazdor doczekał się syna Anthony’ego. Później był żonaty z Rosalie van Breemen. Parze urodziła się dwójka dzieci: syn Alain-Fabien oraz córka Anouchka. 

Reklama

Alain Delon przez całe życie słynął z niezależności. Podkreślał, że pragnie odejść z tego świata na własnych warunkach. Dwa tygodnie temu w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że legenda kina chce poddać się eutanazji. Wszystko za sprawą wywiadu udzielonego stacji RTL przez Anthony’ego Delona, który oświadczył, że ojciec poprosił go, by towarzyszył mu w jego ostatnich chwilach. 

Alain Delon jednak nie żegna się z życiem

Okazuje się, że wiadomości krążące w sieci nie są do końca wiarygodne. Alain-Fabien Delon, młodszy syn aktora wyjaśnił, że jego ojciec bynajmniej nie zamierza żegnać się z życiem.

Alain Delon postanowił wydać krótkie oświadczenie, w którym rozwiał wszelkie wątpliwości, związane ze swoimi planami.

Alain-Fabien Delon nie kryje oburzenia skandalicznymi informacjami, które były szerzone w sieci przez ostatnie dni. Wytłumaczył, że w 2019 roku, gdy jego ojciec przeszedł ciężki udar, poprosił go, aby w razie śpiączki, podjął decyzję o odłączeniu od aparatury podtrzymującej życie. Nie było jednak mowy o chęci poddania się eutanazji.

Alain-Fabien Delon zapowiedział, że wyciągnie konsekwencje prawne w stosunku do osób, które dopuściły się powielania krzywdzących informacji. 

Zobacz też:

Sandra Kubicka nie może zajść w ciążę. Jak zamierza uporać się z problemem?

Anna Kałasznikowa pojechała za granicę na zakupy. Niewiarygodne, jak ją potraktowano

Popularne słodycze wycofane ze sklepów. Dziesiątki przypadków salmonelli u dzieci

Ukraina: nie żyje czteroletni Sasza. Rosjanie otworzyli ogień, chłopiec wypadł z łodzi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alain Delon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy