Reklama
Reklama

Lalunie zamarzyły się usta pasujące do zębów, a tu taka heca

Laluna Unique wyznała, że odmówiono jej operacji. Właścicielka sklepu z perukami w Oławie nie ukrywa, jak wielkie zrobiło to na niej wrażenie. Okazuje się bowiem, że niechęć operowania Laluny wiązała się z zachwytem nad jej aktualnym wyglądem. Oto szczegóły.

Laluna Unique chciała zmienić usta

Laluna Unique zapragnęła zrobić lip lift, czyli uwydatnić obszar twarzy nad ustami, aby uzyskać bardziej estetyczny kształt. Niestety obeszła się smakiem. Lekarz odmówił jej wykonania zabiegu.

A było to tak... Gwiazda "Królowych życia" najpierw wybrała się do Turcji. Na miejscu wykonała zabieg związany z uzębieniem. Choć już rok temu zafundowała sobie śnieżnobiałe ząbki, teraz wymarzyła sobie naturalne, krótsze i mniejsze zęby. Operacja przebiegła pomyślnie, choć gwiazda szybko zauważyła, że ich nowy wygląd nie pasuje do obecnego kształtu ust.

Reklama

Laluna Unique o zabiegu

"Wszystko ładnie, tylko że wydaje mi się, że do tych zębów mam za duże usta. [...] Jutro lecę robić lip lifta, żeby mi wywinęli" - pisała na Instagramie. Jak podkreśliła, miała zamiar skorzystać z usług lekarzy z Istambułu.

Jak powiedziała tak zrobiła. Wyruszyła w podróż, ale wycieczka okazała się kosztowną stratą czasu. Doktor odmówił Lalunie wykonania operacji. Celebrytka postanowiła podzielić szczegółami z obserwatorami.

"(...) Doktor nie zrobi mi tego. Powiedział, że mam przepiękne usta i nie ma zamiaru ich ruszać i będę gorzej wyglądała, jak to zrobię. Dziękuję. Do widzenia" - skwitowała na Instagramie.

Laluna Unique wróciła do domu bez żadnego zabiegu. Podała powód

Ku zdziwieniu, lekarz postanowił odmówić nie tylko tego zabiegu. Nie chciał jakiegokolwiek majstrowania przy wyglądzie Laluny.

"Tak samo nie zrobi mi żadnej innej operacji, bo jestem w procesie chudnięcia i mam poczekać aż schudnę całkiem, wtedy robię całe ciało i buzię" - podsumowała, co ustaliła z lekarzem.

Laluna już jakiś czas temu chwaliła się poddaniu rękawowej resekcji żołądka, operacji przeprowadzanej z reguły ze wskazań zdrowotnych, u osób zmagających się z otyłością.

Gwiazda pochwaliła się, że lekarze usunęli jej 90 proc. żołądka. Na Instagramie opisywała wtedy, że powoli uczy się nowego trybu życia:

"Jak na razie jest dobrze. Muszę się nauczyć nowego trybu życia, że nie żarcie jest priorytetem, ale też inne rzeczy. Mogę się pochwalić - od środy do piątku rano 2700 gramów, prawie trzy kilo. Nie spodziewałam się, że to tak szybko idzie. Tęsknię trochę za jedzeniem normalnym, ale ponoć to wszystko siedzi w głowie, więc dam radę. Nic mnie nie zniszczy psychicznie".

Czytaj też:

Laluna Unique szokuje nowym pomysłem chirurgicznym. Tego jeszcze nie było

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia gwiazdy "Królowych życia". Laluna Unique trafiła do szpitala

Laluna Unique: Szokujące, ile wydała na operacje! A to jeszcze nie koniec

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama