Reklama
Reklama

Lady Gaga znowu szokuje! Pokazała się nago na Instagramie!

Trzeba przyznać, że Lady Gaga, a właściwie Stefani Joanne Germanotta doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Piosenkarka przebywa w Malibu i podzieliła się z fanami osobliwym wideo. Nago...

Lady Gaga niejednokrotnie już zaskakiwała fanów, a jej niektóre kreacje przeszły do historii! Artystka nigdy nie miała problemu z pokazywaniem swojego ciała i często stawiała na odważne stylizacje, w których pokazywała się niemalże nago.

Piosenkarka chętnie kontaktuje się ze swoimi fanami na Instagramie i ku ich ogromnemu zadowoleniu wrzuca fotki z życia prywatnego. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i nagrała kilkusekundowy filmik.

Na filmie Gaga zakryła się rękami i zaprezentowała piękną pogodę w Malibu. Artystka znana z ekscentrycznych makijaży, tym razem zrezygnowała z make-upu i pokazała swoją naturalną urodę. Fani byli zachwyceni taką odsłoną artystki!

Zaskakujące są jednak komentarze pod nagraniem. Fani co prawda komplementują urodę swojej idolki, ale większość domaga się od niej, by zabrała głos w sprawie Britney Spears. Nie sposób więc nie zauważyć haszstagów #freebritney pod postem.

Reklama

Jak wam się podoba Lady Gaga bez makijażu w naturalnej odsłonie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy