Reklama
Reklama
Tylko u nas

Laberry nie boi się czystki w TVP. Powód jest jeden [POMPONIK EXSCLUSIVE]

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, od dwóch edycji jest trenerką w „The Voice of Poland”. Póki co nie wiadomo jeszcze, jak będzie przedstawiał się skład kolejnej edycji, głośno jest za to o rzekomych czystkach, które mają nadejść w Telewizji Publicznej. W rozmowie z Pomponikiem wokalistka zdradza, czy ma w związku z tym jakiekolwiek obawy.

Lanberry dołączyła do składu jurorskiego "The Voice Of Poland" w 13. edycji. Do 14. również została zaangażowana, a finał zapamięta na długo. To właśnie jej podopieczny, Jan Górka, zdobył pierwsze miejsce. Co prawda po finale rozpętała się niemała burza i wielu widzów kwestionowało przebieg głosowania, jednak radość z wygranej swojego ucznia i tak była ogromna.

Reklama

Lanberry nie boi się o swoją przyszłość w TVP

Czy wokalistka pojawi się także w kolejnej, 15. już edycji "The Voice of Poland"? Tego póki co nie wiadomo. Głośno jednak mówi się o tym, że w TVP zajdą niemałe zmiany, a wiele gwiazd programów nadawanych w Telewizji Publicznej już teraz drży o swoją przyszłość.

Okazuje się, że Lanberry ma do tego dość luźne podejście. Nasz reporter podczas imprezy Tik Tok Wielka Feta spytał ją, czy boi się czystek w TVP. Gwiazda zupełnie o tym nie myśli.

"Ja nie pracuję w serwisie informacyjnym, nie komentuję wydarzeń politycznych, tylko zajmuję się muzyką. Koniec kropka. Zajmuję się rozrywką, pracowałam w niesamowitej produkcji. (...) Muzyka jest czysta" - wyznała nam.

"Uważam, że muzyka nie ma absolutnie odcienia politycznego w moim wykonaniu" - dodaje.

Lanberry nie zamierza także wpływać na czyjekolwiek poglądy. "Jestem ostatnią osobą, która komukolwiek mówi, że ma pójść w lewo i prawo". Dodaje jednak, że jest orędowniczką dialogu i apeluje o to, by więcej ze sobą rozmawiać.

Laberry: kariera i życie prywatne

Laberry wychowywała się w rodzinie z muzycznymi tradycjami. Zanim stała się sławna, tworzyła kanał muzyczny w serwisie YouTube, serwując swoim odbiorcom covery.

Lanberry zna program "The Voice of Poland" od podszewki. To właśnie tam szersza publiczność o niej usłyszała, gdy wystąpiła w 2013 roku w 3. edycji. Później wzięła udział także w "X Factorze".

Prywatnie Lanberry jest szczęśliwie zakochana. Jej partnerem jest gwiazdor TVP, Ernest Staniszek.

Zobacz też:

Lanberry nie jest już singielką. Jej partner to... gwiazda TVP

Afera po decyzji Lanberry w "The Voice of Poland". Taki zwrot akcji i to przed samym finałem


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy