Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kylie Minogue ma nowego "przyjaciela"!

Zagraniczne media rozpisują się na temat mężczyzny, który ostatnio coraz częściej jest widywany u boku Kylie Minogue (49 l.)...

W przyszłym roku skończy 50 lat, ale wciąż ma duszę dziewczyny, dla której najważniejsze są uczucia. Skoro tak, przestaje dziwić jej wieczna pogoń za miłością. Gdy już wydaje się, że znalazła mężczyznę stworzonego dla niej, po jakimś czasie dowiadujemy się, że to znowu była pomyłka.

Doszło do tego, że niektórzy wręcz uważają, że gdyby Kylie Minogue nie było, należałoby ją wymyślić. Ponieważ jej życiem uczuciowym i wiecznym gonieniem króliczka świat żyje już od 30 lat.

Na długiej liście byli aktorzy, fotografowie, muzycy, modele, piosenkarze - w tym tak znani jak Michael Hutchence, Lenny Kravitz, Olivier Martinez, czy młodszy od piosenkarki o 20 lat aktor Joshua Sasse.

Reklama

Zatrzymajmy się przez moment przy dwóch nazwiskach. Niezwykle ważnym mężczyzną u boku piosenkarki był francuski aktor Olivier Martinez. Ich miłość przypadła na szczególny okres. Oboje zostali poddani wyjątkowej próbie - po roku znajomości w 2005 r. Kylie zachorowała na raka piersi.

Martinez był przy ukochanej w najtrudniejszym momencie, wspierał ją i zachowywał się wspaniale, rozstali się, gdy piosenkarka pokonała chorobę w 2007 roku. Zachowali przyjacielskie relacje i dobre wspomnienia.

Takich uczuć, niestety, nie żywi do Sassego, ostatniej oficjalnej miłości. Kylie Minogue i Joshua Sasse w ubiegłym roku hucznie ogłosili swoje zaręczyny. W tym rozstali się z powodu zdrady narzeczonego.

Minogue zachowała klasę: - Postanowiliśmy pójść własnymi drogami - oświadczyła z niezmąconym spokojem. Postanowiła pobyć sam na sam z własnymi myślami. Długo jednak nie wytrwała w decyzji.

Kilka tygodni po rozstaniu droga powiodła ją do... 57-letniego brytyjskiego księcia Andrzeja, drugiego syna Elżbiety II. Potwierdził to "Daily Mail". Prasa spekulowała, że razem pojawią się na ślubie siostry księżnej Kate - Pippy Middleton. Tak się nie stało.

Dziś - książę Andrzej - to już przeszłość. Sensację wywołały jej ponowne randki z Olivierem Martinezem, a ostatnio komentuje się jej spacery z fotografem Steve’em Shawem u boku...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kylie minogue

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje