Reklama

Reklama

Reklama

Kylie Jenner pokazała córeczkę i zdradziła jej imię!

Kylie Jenner (20 l.) dość wcześnie została mamą i zaskoczyła tym całą rodzinę Kardashianów oraz swoich fanów. Na świat właśnie przyszła jej córeczka, a celebrytka już zdążyła się nią pochwalić.

W przeciwieństwie do swoich sióstr, które pokazały już chyba wszystko w programie "Z kamerą u Kardashianów", Kylie zapragnęła nie wyjawiać tego, że jest w ciąży.

Wcześniej w mediach sporo spekulowano na temat jej błogosławionego stanu. Niektórzy zastanawiali się, czy Jenner faktycznie jest w ciąży, bowiem ona sama nie zająknęła się na ten temat ani słowem.

"Przepraszam za trzymanie was w niepewności. Rozumiem, że jesteście przyzwyczajeni do towarzyszenia mi podczas każdej podróży mojego życia. Moja ciążabyła jedną z tych, której nie zdecydowałam się dzielić ze światem. Wiedziałam, że muszę przygotować się do tej życiowej roli w sposób pozytywny, pozbawiony stresu i zdrowy" - napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych, tłumacząc się ze swojej decyzji.

Reklama

Teraz jednak, gdy jej córka jest już na świecie, Kylie postanowiła przerwać milczenie i opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka oraz zdradziła imię maleństwa!

Stormi Webster - tak nazywa się córka Kylie Jenner. Dziewczynka otrzymała imię, którego większość się nie spodziewała.

Jednak imię to nie jest wymyślone, a faktycznie istnieje i figuruje w rejestrze imion Stanów Zjednoczonych. Zostało ono pierwszy użyte w 1975 roku.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner

Reklama

Reklama

Reklama