Reklama
Reklama

Kwaśniewska zabrała głos po zwolnieniu z TVN. "Plotki o mojej śmierci są przesadzone"

Aleksandra Kwaśniewska do niedawna współprowadziła program telewizyjny pt. "Miasto kobiet". Media obiegła jednak informacja, że format nie powróci na antenę w wiosennej ramówce. Wygląda na to, że córka byłego prezydenta Polski w związku z tym straciła pracę. Teraz skomentowała całą sytuację.

Aleksandra Kwaśniewska była gospodynią "Miasta kobiet"

Choć Aleksandra Kwaśniewska z wykształcenia jest psycholożką, od lat aktywnie udziela się również w różnego rodzaju mediach. Na swoim koncie ma m.in. udział w "Tańcu z gwiazdami". Zajęła w nim nawet miejsce na podium - wraz z Rafałem Maserakiem ukończyła jedną z edycji na zaszczytnej drugiej pozycji.

Później Kwaśniewska współpracowała z "DDTVN", a także z "Vivą!", a następnie zajęła się współprowadzeniem talk-show "Miasto kobiet". Od 2021 roku była gospodynią tego emitowanego na TVN Style formatu. W ostatnich dniach okazało się jednak, że w wiosennej ramówce nie został on uwzględniony. Oznacza to także, że Kwaśniewska straciła pracę i nie powróci na antenę.

Reklama

"Miasto kobiet" nie wraca z wiosenną ramówką

Informacje o tym, że w najbliższym czasie nie zobaczymy kolejnych odcinków "Miasta kobiet", przekazał serwis press.pl. 

"W wiosennej ramówce TVN Style nie zobaczymy "Miasto kobiet" - powiedzieli przedstawiciele TVN Warner Bros. Discovery dziennikarzom press.pl.

Przypominamy, że wznowiony w 2021 roku format prowadziły wspólnie Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska, a także Ane Piżl. Ta pierwsza gospodyni pracuje już nad nowym programem w telewizji. Co stanie się z pozostałymi dwiema prowadzącymi? Głos w tej sprawie zabrała sama Aleksandra, która za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do rewelacji.

Kwaśniewska o zwolnieniu z pracy

Ola Kwaśniewska zamieściła na Instagramie obszerny wpis, w którym potwierdziła doniesienia o zniknięciu "Miasta kobiet" z anteny. Przy okazji zdradziła, jakie powody kryją się za tą decyzją.

"Kochani, w obliczu zasypujących mnie pytań i dramatycznych nagłówków, czuję się w obowiązku zapewnić, że "plotki o mojej śmierci są grubo przesadzone". Prawdą jest, że Miasto Kobiet znika z anteny. TVN Style od grudnia ma nowego dyrektora, który układa de facto zupełnie nową ramówkę, w której nie ma miejsca na żaden talk-show. Taką ma wizję i pełne prawo ją realizować" - napisała.

Gwiazda wyznała też, że o losach programu wiedziała znacznie wcześniej.

"O tym, że nie będzie kolejnego sezonu Miasta poinformował mnie osobiście jeszcze w styczniu, równocześnie zapewniając, że chce ze mną dalej współpracować i aktualnie rozmawiamy na temat potencjalnych formatów jesiennych. Co z tego wyjdzie, zobaczymy, niemniej trudno, żebym w tej chwili darła szaty z szoku i rozpaczy, że niespodziewanie zatrzasnęły się za mną drzwi TVNu i "na dobre żegnam się ze stacją". Poza wszystkim, to tylko telewizja. Żyłam bez niej wcześniej i jakby co, będę żyła dalej" - dodała.

Aleksandra Kwaśniewska o swoich dalszych planach

Kwaśniewska zakończyła wpis w sieci swoimi planami na przyszłość. Dodała, że wiele rzeczy czeka na dokończenie i właśnie na nich zamierza się skupić. "Już wkrótce usłyszycie kolejne piosenki z moimi tekstami, a z szuflad powyciągałam rzeczy do dokończenia, czekające na taki moment, jak ten właśnie. Oczywiście programu mi żal, bo był ważny dla nas i wiem, że był ważny dla wielu z Was, ale cytując kolejnego klasyka: life is life nana nanana" - napisała.


Zobacz też:

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają piękny dom. SPA i salon gier to dopiero początek

Jolanta Kwaśniewska zdradza szokujące wspomnienia z życia w Pałacu Prezydenckim. Dziś to nie do pomyślenia

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła sekret szczęśliwego małżeństwa. To radzi zakochanym

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Miasto kobiet (program tv)
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy