Reklama
Reklama

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają piękny dom. SPA i salon gier to dopiero początek

Ola Kwaśniewska (41 l.) to jedna z najbardziej znanych gwiazd w polskim show-biznesie. Wraz z ukochanym mężem Kubą Badachem chętnie pokazuje swoje prywatne życie w sieci. Niedawno para pochwaliła się, jak mieszka. To istny luksus.

Co Aleksandra Kwaśniewska pokazuje w mediach społecznościowych?

Aleksandra Kwaśniewska to jedna z tych gwiazd, które chętnie pokazują swoje życie prywatne. 41-latka prócz prezentowania internautom kulis swojej pracy, często udostępnia również fotografie wykonane w ogromnym domu. Cztery kąty, które stworzyła z Kubą Badachem, robią piorunujące wrażenie.

Jak mieszka Aleksandra Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach w 2013 roku wybudowali dom w Wilanowie. 180-metrowa willa znajduje się na działce, której wielkość wynosi ponad 1260 metrów kwadratowych. Kuba Badach stworzył w domu nawet studio nagraniowe.

Reklama

Jak można zauważyć na zdjęciach, które publikuje Ola w swoich social mediach, w pomieszczeniach przeważają jasne kolory. We wnętrzach zajdziemy zarówno meble nowoczesne, jak i te vintage.

Ola to prawdziwa estetka. W przestronnej sypialni gwiazda umieściła nie tylko duże łóżko, ale i powiesiła na ścianie niewielkie obrazki. Na zdjęciach, które pojawiły się w social mediach Kwaśniewskiej widać, że łazienka została urządzona w biało-szarych kolorach. W pomieszczeniu nie zabrakło zielonych roślin oraz świec, które zdobią brzeg dużej wanny. W takiej łazience można poczuć się jak we własnym SPA.

Oczywiście nie zabrakło też przestrzeni dla ukochanego Oli. Kubie Badachowi takich gadżetów może pozazdrościć niejeden mężczyzna. Wokalista w jednym z pokoi ma specjalne stanowisko, gdzie trzyma konsolę do gier. Z kolei na patio willi znajduje się stół do piłkarzyków.

Kwaśniewska spędziła sylwestra bez męża. Kłopoty w związku?

W noc sylwestrową Aleksandra Kwaśniewska postanowiła wrzucić na swój instagramowy profil zdjęcie z rodzicami. Na fotografii zabrakło jej męża Kuby Badacha. Jedna z internautek zauważyła, że go nie ma i postanowiła dość złośliwie zareagować. Ola szybko odpowiedziała na zaczepkę.

"No to co Dziubeńki? Byle był lepszy niż trzy poprzednie. Tak, spędzam sylwestra z rodzicami. Nie, nie rozwodzę się swoją drogą. Kuba śpi od 22.00, ale jakby co, wiecie to nie ode mnie" - napisała żartobliwie Ola.

Okazuje się, że to nie uspokoiło zaniepokojonych fanów dziennikarki. W sieci pojawił się kolejny komentarz w sprawie nieobecności jej męża.

"Pomimo ogromnej sympatii do pani, pana Kuby i pani rodziców oraz najlepszych życzeń na Nowy Rok zapytuję, co innego mógł robić biedny małżonek, pozostawiony na ten czas jak każdego roku, sam? Chociaż w sumie mąż to nie rodzina, a pani przecież nie mogła sobie odmówić świąt w Szwajcarii z rodzicami. Wg mnie dziwne z was małżeństwo, a pępowiny to pani już chyba nigdy nie odetnie." - napisała złośliwa obserwatorka.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Ola wyjaśnia, że Kuba dużo pracuje i dlatego nie ma go przy niej.

"Jak co roku? Pozostawiony? Biedny małżonek? No fascynujące doprawdy. Na nowy rok życzę co nieco wiary w wolną wolę, pragmatyzm i komunikację. A Kuba nie spędził z nami Świąt przypadkiem? I nie poleciał na koncerty chwilę przed Sylwestrem? Co pani wie na ten temat? Bo ja wszystko, ale pani jakaś taka bardziej wyrywna do dzielenia się z innymi" - napisała Kwaśniewska.

Zobacz też:

Kwaśniewska reaguje na aferę ze Smaszcz i Janachowską! Ma dla obu stron cenną radę

Kwaśniewska pilnie wróciła do Polski i ogłosiła to publicznie! Płyną smutne wieści

Kwaśniewska i Badach dopiero świętowali rocznicę ślubu, a tu taka sensacja

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Kuba Badach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy