Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kwaśniewska odrzuciła propozycję TVN!

Ola Kwaśniewska miała szansę na powrót do pracy w telewizji - dostała propozycję prowadzenia programu w TVN Style wraz ze swoją mamą. Odmówiła...

Trzy lata temu Aleksandra Kwaśniewska (29 l.) straciła pracę w "Dzień dobry TVN" po tym, jak próbowała na antenie bronić swojego ojca po jego słynnej niedyspozycji na Filipinach. Ze łzami w oczach tłumaczyła, że dziwne zachowanie Kwaśniewskiego nie było wynikiem przesadzenia z alkoholem, a poważnej choroby.

Reklama

Tymczasem kilka dni później były prezydent przyznał, że "taki moment może zdarzyć się każdemu" i w żadnym wypadku nic mu nie dolega.

"Zatrudniono ją do konkretnej pracy, a zaczęła mówić o sprawach, które zdecydowanie wykroczyły poza konwencję przygotowywanych przez nią materiałów. Emocje emocjami, ale Ola straciła chyba kontakt z rzeczywistością, bo zachowała się jak gwiazda, której wszystko wolno" - komentowali zachowanie prezydentówny pracownicy TVN.

Ostatnio jednak władze stacji doszły chyba do wniosku, że widzowie zapomnieli już o wpadce Kwaśniewskiej i zaproponowały jej prowadzenie programu w TVN Style wraz z jej mamą Jolantą - donosi tygodnik "Na żywo".

"Obie bardzo się cieszyłyśmy, ale kiedy Oleńka to przemyślała, postanowiła nie przyjmować propozycji. Nie chciała, by mówiono w środowisku, że to ja załatwiłam jej tę pracę, choć propozycja wyszła od producentów" - powiedziała Jolanta Kwaśniewska.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje