Reklama
Reklama

Kwaśniewska doczekała się. Jest onieśmielona i aż nie może uwierzyć

Aleksandra Kwaśniewska funkcjonuje w show-biznesie od wielu lat, choć miała też momenty, kiedy przez dłuższy czas jej kariera w mediach była nieco przygaszona. Teraz jednak jest aktywna nie tylko w sieci, ale także udziela wywiadów, często na tematy trudne, jak np. bezdzietność. I właśnie za to została doceniona w plebiscycie. Kiedy dowiedziała się o nominacji, wprost nie mogła uwierzyć.

Początki kariery Oli Kwaśniewskiej

Ola Kwaśniewska stała się znana w całej Polsce dzięki stanowisku jej taty, jednak wówczas pojawiała się w mediach jedynie okazjonalnie. W 2006 roku postanowiła wypłynąć na szersze wody i zdecydowała się wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami", co wówczas wiele osób krytykowało. Widzowie poddawali w wątpliwość miano gwiazdy. Po programie, w którym poszło jej świetnie, wielu sceptyków jednak się do niej przekonało.

Kwaśniewska niedługo później dostała ofertę prowadzenia cyklu w "Dzień Dobry TVN", zaczęła brylować na ściankach, a także zaczęła przeprowadzać wywiady dla "Vivy". W międzyczasie wyszła za mąż za Kubę Badacha, a ich głośny ślub odbił się szerokim echem w mediach i niektórzy do dziś go wspominają.

Reklama

W pewnym momencie kilka lat temu zapragnęła wycofać się z przestrzeni publicznej. Wprawdzie pozostała aktywna w mediach społecznościowych, jednak odpuściła sobie brylowanie w telewizji oraz na ściankach.

Kwaśniewska nominowana w plebiscycie. Jest onieśmielona

Obecnie Ola Kwaśniewska wprawdzie nie występuje w telewizji, jednak jest aktywna w mediach społecznościowych, od czasu do czasu udziela także wywiadów, nie bojąc się przy tym trudnych tematów, jak bezdzietność. I właśnie za to została uhonorowana nominacją w plebiscycie, a także - jak napisano - za życie na własnych zasadach.

Pisząc o tym w poście na Instagramie, Kwaśniewska nie kryła wzruszenia.

"Z pewną taką nieśmiałością, ale jednak nadmienię, iż spotkała mnie niezwykła, onieśmielająca i nobilitująca przyjemność znalezienia się w wielce zaszczytnym gronie nominowanych do tytułu Superbohaterki Wysokich Obcasów" - napisała, a fani pospieszyli z gratulacjami.

Zobacz też:

Wielkie poruszenie w domu Oli Kwaśniewskiej. Zdjęcie z Badachem mówi wszystko. Spływają gratulacje

Aleksandra Kwaśniewska rozprawia się z przeszłością: "W domu o tym nie było"

Aleksandra Kwaśniewska ma dość pytań o dzieci: "Nie chcesz czy nie możesz?"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy