Reklama

Reklama

Reklama

Kusznierewicz ma nową blondynkę

Mateusz Kusznierewicz (32 l.) od niedawna pokazuje się w towarzystwie tajemniczej blondynki. "Fakt" dowiedział się, kim ona jest i co łączy ją z przystojnym żeglarzem.

Kusznierewicz ma najwyraźniej słabość do blondynek - po Agnieszce Guzy (29 l.), z którą był małżeństwem przez dziewięć lat i Dorocie Zawadowskiej-Woyciechowskiej, przyszedł czas na kolejną blondwłosą przyjaciółkę.

Żeglarz zdradza "Faktowi", że dziewczyna, z którą już kilkakrotnie przyłapali go fotoreporterzy, ma na imię Ania. "Więcej nie zdradzę, bo razem z Anią postanowiliśmy, że nie będziemy się zbyt upubliczniać" - mówi Mateusz.

Poprzednie związki Kusznierewicza rozpadły się z powodu częstych wyjazdów sportowca na zawody żeglarskie. Ma on jednak nadzieję, że Ania okaże więcej cierpliwości dla jego nieobecności:

Reklama

"Ania dobrze wie, czym się zajmuję i jakie życie prowadzę. Więc mam nadzieję, że wytrzyma, no ale zobaczymy".

Wczoraj Mateusz wyjechał do Portugalii na przygotowania do żeglarskich mistrzostw świata. Ania została w domu. "Na wyjazdach jestem w pełni skupiony na żeglarstwie, myśli są skierowane tylko na treningi" - wyjaśnia żeglarz.

Fakt
Dowiedz się więcej na temat: związek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy