Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kuszewski zwycięzcą "Tańca z gwiazdami"

Kacper Kuszewski wraz z partnerką Anną Głogowską wygrali 13. edycję programu "Taniec z gwiazdami". W finale rywalizowali z Bilguunem Ariunbataarem.

Aktor zatańczył cha-chę, walca wiedeńskiego oraz freestyle.

Reklama

"Widzieliśmy tu kawał dobrej roboty. Przeskoczyłeś na wyższy poziom. Wspaniale" - chwalił Piotr Galiński.

Występy aktora docenili także widzowie, dając mu najwięcej głosów. Kuszewski otrzymał Kryształową Kulę i Mercedesa klasy C Coupe.

"Bardzo się cieszę. Ten wieczór był dla mnie taki, jak go sobie wymarzyłem. Nie myślałem w ogóle o tym, że się ścigamy. Tym też można tłumaczyć naszą decyzję o zatańczeniu walca wiedeńskiego, który nie poszedł nam dobrze" - mówił dziennikarzom Kuszewski.

Dodał, że po programie nie będzie miał więcej spokoju, ponieważ już w poniedziałek zaczyna we Wrocławiu próby w teatrze.

Prowadzący show Piotr Gąsowski wyznał, że jest bardzo dumny ze swojej życiowej partnerki Ani Głogowskiej, związanej z "Tańcem..." od pierwszej edycji.

Kuszewski i Głogowska walczyli o główną nagrodę z Bilguunem Ariunbataarem i jego partnerką Janją Lesar. Para zatańczyła w finale sambę, walca angielskiego i freestyle. Za wszystkie tańce otrzymali najwyższą ilość punktów od jury.

"Na początku przyszedł do nas mały brylancik. W tej chwili mamy wielkiego tancerza, wielki brylant" - powiedział po ostatnim tańcu Ariunbataara Piotr Galiński.

"Dziękuję wam za ten taniec, przeżyłam to bardzo mocno" - skomentowała freestyle Jolanta Fraszyńska.

PAP life/pomponik

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kacper Kuszewski | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje