Reklama
Reklama

Kurzajewski kilka dni temu był taki szczęśliwy. A teraz poważna mina

Macieja Kurzajewskiego w telewizji często widzimy uśmiechniętego i radosnego. Są jednak chwile w życiu, kiedy nie zawsze jest do śmiechu. Na najnowszej fotce, którą zamieścił na Instagramie, ma wyraźnie poważną minę. Skąd ten wyraz twarzy?

Maciej Kurzajewski w branży medialnej i show-biznesie pracuje od lat, jednak nigdy wcześniej nie było o nim tak głośno jak pod koniec zeszłego roku, kiedy to wyszło na jaw, że to on jest tajemniczym mężczyzną, dla którego Kasia Cichopek potrzebowała wolności, co wyraźnie zasugerował Marcin Hakiel jeszcze zanim potwierdziło się, że Cichopek jest w nowym związku.

Maciej Kurzajewski z poważną miną

Choć obecnie Kurzajewski ma wiele powodów do radości - nie musi już ukrywać związku z Cichopek, został dziadkiem, ma pracę i może liczyć na sympatię widzów, czemu dali wraz, obdarowując go Telekamerą - to jednak na najnowszym zdjęciu nie wygląda na zadowolonego.

Reklama

Kurzajewski zamieścił fotkę, na której ma poważną minę. Jego fani jednak mogą być spokojni. W jego życiu nie dzieje się nic złego, a on sam chciał po prostu podkreślić, że zdecydowanie woli być radosny niż nadąsany, do czego również innych zachęca.

"Tak na poważnie? A jednak wolę z uśmiechem! Śmiej się każdego dnia. Beztroski śmiech wpływa na Twoje samopoczucie, pobudza układ odpornościowy, dodaje Ci energii, pomaga rozładować stres, poprawia pamięć, pomaga w nauce. Jeśli często się śmiejesz jesteś kreatywny i masz dobre relacje z ludźmi" - napisał.

Fani w komentarzach przyznali mu rację i utwierdzili w przekonaniu, że też wolą go uśmiechniętego.

Smaszcz po raz kolejny wbija szpilę Kurzajewskiemu

Wygląda na to, że humoru Maciejowi Kurzajewskiemu nie jest w stanie zepsuć nawet była żona. Paulina Smaszcz wypowiedziała się właśnie na jego temat, wbijając mu szpilę. Stwierdziła bowiem, że ofiarował Cichopek niemal taki sam pierścionek jak jej przed laty. Dodała przy okazji, że pozbyła się wszystkich pamiątek po nim, jednak nie wylądowały one na śmietniku, a zostały przekazane synowi. Wspomniany pierścionek zaręczynowy nosi teraz jej synowa.

Zobacz też:

Marcin Hakiel utarł nosa Kurzajewskiemu pod kościołem. Smutny finał komunii córki Cichopek, a teraz takie niespodziewane wieści

Cichopek zaszalała ze stylizacją na komunii córki. Głęboki dekolt zrobił robotę

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy