Reklama
Reklama

Kurzajewski dumny z Cichopek. Aktorka podzieliła się radosną nowiną

Katarzyna Cichopek podzieliła się ze swoimi obserwatorami dobrą wiadomością. Aktorka i prezenterka telewizyjna rusza bowiem z nowym biznesem. Do autorskiej biżuterii oraz perfum gwiazda może właśnie dołączyć także naturalne kosmetyki! Maciej Kurzajewski nie może być bardziej dumny z ukochanej, czemu dał wyraz na Instagramie. Zobaczcie, jak ją wspiera.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem

Kasia Cichopek to aktorka znana głównie z serialu "M jak miłość". Swoją rolą ujęła widzów i zyskała ich sympatię. Gwiazda z czasem jednak postawiła na rozwój i dostała angaż także w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie współprowadzi niektóre odcinki wraz z Maciejem Kurzajewskim. Prawdopodobnie na planie śniadaniowego formatu między tą dwójką zaiskrzyło. Zanim jednak do tego doszło, 40-latka miała poukładane życie u boku kogoś innego...

Reklama

W marcu 2022 roku Cichopek ogłosiła światu, że rozwodzi się z mężem - Marcinem Hakielem - po 17 latach związku. Aktorka oraz tancerz poznali się w "Tańcu z gwiazdami". Doczekali się także dwójki dzieci - synka oraz córki. Niestety ich uczucie nie przetrwało, o czym Kasia poinformowała w oświadczeniu. Kiedy małżonkowie się rozeszli, zaczęli układać sobie życie na nowo. Aktorka mogła zaangażować się w relację z Maciejem Kurzajewskim, a tancerz zaczął spotykać się z tajemniczą Dominiką, której tożsamość oraz prywatność chroni.

Wspólna przyszłość Cichopek i Kurzajewskiego

Cichopek i Kurzajewski ujawnili, że się spotykają, przy okazji urodzin aktorki. 40-tkę bowiem obchodziła ona na wyjeździe z ukochanym do Izraela. To wtedy też pokazali pierwsze wspólne prywatne zdjęcie w sieci. Wcześniej bowiem widzowie mieli możliwość oglądać ich razem na kanapie "Pytania na śniadanie". 

Związek tych dwojga wydaje się świetnie rozwijać. Nie przeszkadzają mu nawet afery, jakie wokół tej relacji kręci Paulina Smaszcz - była żona Kurzajewskiego, z którą rozwiódł się po 23 latach w 2019 roku.

Teraz zakochani pokazali po raz kolejny, jak silne uczucie ich łączy i jak się wzajemnie wspierają. 

Kasia Cichopek rusza z kolejnym biznesem. Kurzajewski pęka z dumy

Kasia Cichopek ogłosiła w ostatnich dniach, że rusza z nowym biznesem. Przypominamy, że aktorka z powodzeniem prowadzi markę z biżuterią, a także ma własną linię perfum. Teraz do tego grona dołączają także kosmetyki naturalne.

"Kochani, 3,2,1... Oto owoc, oto kolejny produkt w rodzinie YA. Przed Wami kosmetyki YA, nad którymi pracowałam przez ostatnie pół roku, praca była intensywna, ale jestem maga zadowolona z efektu. Linia kosmetyków YA nazywa się #yanaturalna, gdyż w całości oparta jest na naturalnych składnikach, dodatkowo wzbogacona o wyciąg z pestek pigwy oraz ekstrakt z bursztynu. Premiera Kolekcji będzie miała miejsce w sieci drogerii natura oraz online na yacichopek.pl już 1 kwietnia. ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️" - napisała prezenterka na Instagramie.

Swoją ukochaną wspiera także Kurzajewski. Dziennikarz zamieścił na InstaStories zdjęcie swoje i Kasi i napisał: "Powodzenia Kasiu! To jest Twój dzień".

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski nie spędzą razem Wielkanocy! Aktorka ma inne plany

Cichopek świeciła nóżkami w TVP. Kuszące zdjęcia mówią wszystko!

Paulina Smaszcz znów atakuje Kurzajewskiego. Wykorzystała syna i wnuczkę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama