Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kupicha nie miał czasu dla synów?!

Piotr Kupicha (34 l.) o swoim rozwodzie z żoną poinformował na oficjalnej stronie internetowej. Co tak naprawdę stoi za rozstaniem pary?

Tabloidy donoszą, że wokalista szybko pocieszył się po rozwodzie i romansuje już z pewną "atrakcyjną młodą damą". Tymczasem była małżonka nie zamierza zwalniać go z obowiązków rodzicielskich i skrupulatnie z nich rozlicza. Piotr jest w końcu nie tylko gwiazdorem, ale i ojcem dwóch synów - Pawła i Adama.

Reklama

"Gdy zespół Piotrka stał się sławny i wciąż koncertował, musiała zastępować dzieciom mamę i tatę. Teraz postanowiła zadbać o siebie i więcej obowiązków przelać na ojca chłopców" - mówi informator tygodnika "Na Żywo".

Kupicha nadal mieszka w Katowicach i w ostatnim czasie poświęca synom więcej czasu. Odprowadza ich do szkoły i przedszkola, gotuje obiady. Starszego Adasia zawozi także do szkoły muzycznej.

"Agata poprosiła Piotra, by w przyszłe wakacje zarezerwował czas na długie wakacje z synami. Tydzień, jak to zwykle bywało, to za mało. Kariera nie może być ważniejsza od dzieci" - dodaje ich znajomy.

Małżeństwo lidera Feel trwało osiem lat.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kupicha | rozstanie | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje