Reklama
Reklama

Kukulska odebrała telefon od córki. A jednak, stało się. Anna nagle ogłosiła nowinę

Natalia Kukulska ma teraz sporo na głowie. Niedawno wydała swój nowy singiel "Dobrostan" i szykuje się do premiery nowej płyty. Karierę muzyczną łączy oczywiście z rolą mamy trojga pociech. Jakiś czas temu jej córka Anna podjęła decyzję o wyprowadzce z kraju, a - jak się teraz okazuje - to był dopiero początek zmian w życiu wnuczki Anny Jantar. To o czym ostatnio dowiedziała się jej znana mama, było jedynie kwestią czasu...

Natalia Kukulska w przyszłym roku będzie obchodzić 25. rocznicę ślubu z Michałem Dąbrówką. Para doczekała się trojga pociech, najmłodsza córka Laura przyszła na świat zaledwie kilka lat temu. 

Syn Jan i córka Anna są już dorośli. Chłopak ma już dziewczynę i na co dzień studiuje w Katowicach. Jednak to średnia córka chyba najmocniej zadziwiła mamę swoimi planami na przyszłość. 

Dzieci Kukulskiej idą w jej ślady

Jakiś czas temu oznajmiła bowiem, że wyprowadzi się z domu i wyjedzie do Wielkiej Brytanii. Zdecydowała się bowiem na studiowanie w Londynie.

Reklama

Jak wyznała Kukulska w podcaście STUDIO 96.0, Anna ma już sprecyzowane plany na przyszłość. 

"Moja córka niedawno zaskoczyła mnie samą" - przyznała Natalia.

Potem podzieliła się śmieszną historią związaną z córką, która jakiś czas temu została zapytana przez dziennikarza, czy zamierza iść w ślady słynnej mamy i legendarnej babci. Ta odparła wówczas:

"Nie, no skąd. Ja zupełnie inaczej". A gdy zapytał, co chce robić, odpowiedziała: "Ja będę studiowała musical". "Więc się uśmiał, bo to faktycznie prawdziwa skrajność" - opowiedziała Natalia. 

Natalia Kukulska odebrała telefon od córki. Oto co jej przekazała

Jak jednak dodała, niedawno córka do niej zadzwoniła z Londynu, a w trakcie rozmowy zaczęła wspominać tamtą sytuację:

"Mamo, ja się z siebie śmieję, że ja to powiedziałam, bo ja po prostu widzę, że to jest to, w co chcę iść" - oznajmiła Anna. 

Kukulska zapewniła jednak, że z mężem nigdy nie wpychali dzieci na siłę do show-biznesu, ale to raczej było kwestią czasu, gdy ich pociechy oznajmią, że chcą iść w ich ślady. 

Tak już zresztą zrobiła też 7-letnia Laura. Ta o wiele szybciej skonkretyzowała swoje plany na przyszłość niż starsza siostra.

"Ona już mi mówiła ostatnio - bo spodobał jej się zespół TGD - mamo, ja bym chciała śpiewać w takim zespole z dziećmi - więc muszę to przemyśleć. (...) Zaliczyła na pięć z plusem egzamin z fortepianu. Chodzi do szkoły muzycznej. I wiesz co, ja się nie zdziwię. Ja kompletnie rozumiem ten wybór..." - przyznała Natalia.

ZOBACZ TEŻ:

Zaskakujące wyznanie Natalii Kukulskiej. Nagle zdradziła, czego życzy Roxie Węgiel

Kukulska nie mogła milczeć. Zabrała głos ws. sporu Sztaby z Rodowicz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Michał Dąbrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy