Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kuba Wojewódzki zazdrosny o Renulkę?! To dla nich trudny czas!

Renata Kaczoruk (32 l.) postanowiła, że weźmie udział w kolejnym show jakim jest „Taniec z gwiazdami”. Czy na tej decyzji ucierpi związek celebrytki?

Najpierw "Azja Express", a teraz "Taniec z gwiazdami". Nie ma chyba widza, który nie pamiętałby, jakie emocje wzbudzała postać Renaty w hicie TVN-u, ścigając się z innymi gwiazdami i przy okazji kłócąc się z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Reklama

Nic dziwnego, że tym razem, kiedy celebrytka skusiła się na inny program konkurencyjnej stacji Polsat, wszyscy czekają na jej występy. Wszyscy, łącznie z jej partnerem życiowym Kubą Wojewódzkim (54 l.).

Kaczoruk nie ukrywała, że po emisji pierwszych odcinków "Azji Express", kiedy prawie cała Polska znienawidziła ją za knucie intryg i brak wyznawania zasady "fair play", Kuba bardzo ją wspierał.

Renia, nazywana od tamtej pory Żenulką, mogła liczyć na to, że Wojewódzki stanie nawet do walki w sądzie z Małgorzatą Rozenek-Majdan i jej mężem Radosławem (45 l.). Tym razem showman również nie zawiódł swojej partnerki, choć jak sama przyznaje w rozmowie z dziennikarką z bloga Agnieszki Jastrzębskiej, to ciężki czas dla ich związku.

"Rozpędziło się troszeczkę moje życie, ale jakoś to przetrzymamy" - powiedziała wymijająco Renata.

Zapewniła jednocześnie, że Kuba nie jest osobą zazdrosną, choć jej taneczny partner Michał Jeziorowski jest bardzo przystojny.

"Kuba widzi, jak mi się świecą oczy, więc on czuje i widzi co mnie cieszy i sprawia mi radość" - mówiła o tańcu z kolei w rozmowie z portalem Party.

Najwidoczniej mimo braku czasu i przystojnego tancerza u boku, Renata nadal może spodziewać się wsparcia u Kuby. Czy tak właśnie wygląda prawdziwa miłość? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Renata Kaczoruk | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje