Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z „kobietami swojego życia”! Renulka będzie zazdrosna?

Od pewnego czasu Kuba Wojewódzki (54 l.) nie publikuje wielu zdjęć ze swoją ukochaną, Renatą Kaczoruk (32 l.), ale tym razem zrobił wyjątek. Zaskakiwać jednak może fakt, że na zdjęciu pojawił się ktoś trzeci.

Dziennikarz odkąd jest w związku z modelką, rzadko zdobywa się na czułe, publiczne wyznania. Kilkukrotnie zdarzyło mu się ciepło wypowiedzieć o swojej dziewczynie i stanąć w jej obronie w sporze z Małgorzatą Rozenek-Majdan i jej mężem Radosławem Majdanem (45 l.).

Reklama

Jednak na tym koniec, zwłaszcza gdy w 2016 roku zakpili sobie z fanów, twierdząc, że wzięli ślub.

Wówczas widzowie jego programu obrazili się za takie niewybredne żarty i celebryta postanowił nieco dać im odpocząć od swojego poczucia humoru.

Teraz jednak Kuba opublikował zdjęcie, na którym widnieje on, Renulka oraz Ewa Farna (24 l.) i podpisał je w dość ciekawy sposób: "Z kobietami mego życia".

O ile o Kaczoruk mógł tak powiedzieć, to nie wiedzieć czemu określił w ten sposób także wokalistkę. Co prawda prywatnie Ewa i Kuba bardzo się lubią, można powiedzieć nawet, że się przyjaźnią.

Jednak czy takie słowa nie uraziły Renaty? W końcu to ona powinna być tą jedyną i najważniejszą. Czyżby był to mały pstryczek od Wojewódzkiego dla Renulki, która obecnie tańczy z przystojnym Michałem Jeziorowskim w programie "Taniec z gwiazdami"? Widać, że celebrytka doskonale dogaduje się z tancerzem i może Wojewódzki zwyczajnie jest zazdrosny o jej tanecznego partnera. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Renata Kaczoruk | Kuba Wojewódzki | Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje