Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki nie spieszy się z wykonaniem wyroku. Komornik zapuka do jego drzwi?

W obronie kobiety mężczyźnie nie wolno strzelać słowami jak kulami. Kuba Wojewódzki (54 l.) musi się z tym pogodzić, czy to mu się podoba, czy nie...

Gwiazdor TVN musi publicznie przeprosić Małgorzatę Rozenek-Majdan i wpłacić 30 tysięcy złotych na Fundację TVN "Nie jesteś sam". To wyrok sądu w procesie, jaki celebrytka wytoczyła "królowi TVN" za to, że obraził ją swą wypowiedzią w wywiadzie. Zapadł w marcu br., lecz dopiero teraz wyszło to na jaw. O co poszło?

Wojewódzki bronił w rozmowie z dziennikarzem swej partnerki Renaty Kaczoruk, którą jego zdaniem Rozenek bezpardonowo zaatakowała w programie telewizyjnym "Azja Express". Pozwolił sobie powiedzieć m.in., że Rozenek "weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej" i że "rozp...iła, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein".

Reklama

Żonę wziął w obronę Radosław Majdan. "Kubo, jesteś dla mnie nikim" - oświadczył publicznie i zapowiedział proces sądowy. Niedługo potem Małgorzata Rozenek-Majdan wniosła pozew. Wojewódzki przegrał. Nie spieszył się jednak z wykonaniem wyroku. Nie przeprosił Rozenek-Majdan i nie wpłacił pieniędzy na wskazane konto. Jeśli dalej będzie tego unikał, grozi mu wizyta komornika.

Kiedyś pójdą w ruch pięści

Nie on jeden bronił ukochanej poprzez obrażanie innych. Niedawno aktor Piotr Stramowski (29 l.) wdał się w pyskówkę z internautką, która skrytykowała wygląd jego żony, aktorki Katarzyny Warnke. Zagroził kobiecie, że jeśli nie przestanie, to on zajmie się jej wizerunkiem.

Dodał obrazowo, że takie wypowiedzi jak jej powodują u niego "żal d..py". Dalej posunął się Artur Boruc (37 l.), piłkarski reprezentant Polski. Gdy internautka spierała się na forum z jego żoną Sarą, włączył się do dyskusji i zapytał: "za dużo masz zębów, niewiasto?".

Na szczęście w show-biznesie są i tacy, którzy potrafią wesprzeć partnerkę, nie przekraczając granic. Np. dziennikarz Tomasz Lis (51 l.), gdy jego żonę Hannę zwolniono z TVP, według niego niesłusznie, nikomu nie wygrażał pięścią. Zamiast tego przed kamerami TVP paradował w koszulce z napisem: "Haniu, jestem z ciebie dumny!".

Twoje Imperium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje