Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kto wystąpi na Top Trendy?

To chyba pytanie retoryczne...

To będzie wyjątkowe święto muzyczne - zapowiadają organizatorzy. Od 4 do 6 lipca na scenie w Operze Leśnej w Sopocie zobaczymy największe gwiazdy. Wśród nich pojawią się: Edyta Górniak, Doda, Krzysztof Krawczyk, zespoły Feel i T.Love.

Reklama

Organizatorzy festiwalu nie ograniczyli się jednak do tych, którzy już teraz goszczą na szczytach list przebojów. Każdy z nich musiał kiedyś zadebiutować na wielkiej scenie. W tym roku na scenie "toptrendowej" zaprezentują się: Cuts, Maja Sikorowska, Mikromusic, Plateau, Mietall Waluś Magazine, Manchester, Video, Lov i Jarek Wist.

Konkurs "trendy" wskazuje najzdolniejszych młodych wykonawców i style muzyczne, które najmocniej oddziałują na gusta słuchaczy. W tej edycji konkursu wpłynęło aż 290 zgłoszeń! Czy są wśród nich gwiazdy tej miary co Zakopower, Sistars, Ania Dąbrowska czy Bracia wypromowani przez poprzednie koncerty? Okaże się 5 lipca. Tymczasem każdy z 9 finalistów konkursu dopracowuje swój 4 minutowy show.

Jarek Wist zaprezentuje utwór Zawsze wracaj: "Piosenka, którą zaprezentuję w czasie festiwalu TOP trendy znalazła już duże grono fanów. Bardzo się cieszę, że teledysk, który nagrałem spotkał się z takim zainteresowaniem dziennikarzy i słuchaczy".

"Dzisiaj jesteśmy po ostatnich próbach w Warszawie. Natomiast już od środy będziemy się przygotować do występu na miejscu w Sopocie. Na scenie będzie mi towarzyszyć aż 11 osób, w tym tancerki, chórek i świetni muzycy. Powiem jedno - mam nadzieję, że żywa muzyka, płynąca z głębi naszej duszy trafi do Waszych serc!" - mówi Jarek Wist.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje