Reklama
Reklama

Kto stoi za sukcesami wokalnymi uczestników "TTBZ"? Agnieszka Hekiert znana jest też za granicą

Agnieszka Hekiert (50 l.) znana jest przede wszystkim, jako trenerka wokalna uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jej ćwiczenia z gwiazdami nie raz zagościły na ekranach telewidzów. Kim jest Agnieszka Hekiert poza telewizyjnym programem? Oto kilka ciekawostek o Agnieszce Hekiert, o których mogliście nie mieć pojęcia.

Agnieszka Hekiert - kim jest?

Agnieszka Hekiert jest polską wokalistką jazzową, kompozytorką, autorką tekstów oraz nauczycielką śpiewu. Artystka ma wykształcenie muzyczne. Hekiert ukończyła akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. 

W muzycznym dorobku Agnieszki Hekiert znajdziemy liczne płyty jak m.in. Night and Day Swing czy Stories. Muzyka artystki jest doceniania na tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

Agnieszka Hekiert - programy telewizyjne

W ostatnim czasie Agnieszkę Hekiert można kojarzyć głównie z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie artystka pracuje z uczestnikami nad ich wokalem. W przeszłości artystka występowała także w innych programach rozrywkowych.

Reklama

Hekiert była trenerem głosu również w produkcjach takich jak "X-Factor", "Mam talent", "My camp rock II" czy "Fabryka gwiazd". Obecnie od 9 lat Agnieszka Hekier na stałe współpracuje z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" emitowanym w Polsacie.

Agnieszka Hekiert - z jakimi gwiazdami współpracowała?

Agnieszka Hekiert współpracuje z gwiazdami również poza telewizją. Artystka pracowała między innymi z Marylą Rodowicz, Natalią Kukulską, Ryszardem Rynkowskim, Krzysztofem Ścierańskim czy Markiem Bałatą.

Udało jej się także podjąć współpracę z gwiazdami światowej klasy. W 2009 roku Hekiert występowała razem z amerykańskim wokalistą Bobbym McFerrinem. Artyści występowali wspólnie w Polsce i za granicą w ramach projektu Vocabularies.

Hekiert otrzymywała również zaproszenia do uczestnictwa w zagranicznych koncertach i festiwalach. W 2011 roku wystąpiła w Paryżu razem z Rhiannonem, Dave'em Wormem i Joeyem Blake'em. W 2014 roku Agnieszka Hekiert zagościła na festiwalu Notturni w Mediolanie. Grała z takimi muzykami jak m.in. Jeff Berlin czy Kazumi Watanabe.

Agnieszka Hekiert - wiek i życie osobiste

O życiu osobistym Agnieszki Hekiert nie wiadomo zbyt wiele. Artystka szanuje swoją prywatność i skutecznie oddziela ją od życia zawodowego. Znany jest jednak wiek wokalistki. Agnieszka Hekiert urodziła się 5 maja 1974 roku w Świnoujściu, więc niedawno skończyła 49 lat.

Agnieszka Hekiert ma męża. Wybranek serca artystki jest chorwackim lekarzem o austriacko-węgiersko-polskich korzeniach. Ze względu na ochronę prywatności niestety nie wiadomo czy Agnieszka Hekiert i jej mąż posiadają dzieci.

Razem z małżonkiem Agnieszka Hekiert mieszka w Bawarii. Wokalistka posiada również dom w Warszawie, gdzie mieszka w trakcie realizowania programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zobacz również:

Kolejna osoba żegna się z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto tym razem?

Wyjątkowo sensacyjny półfinał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czegoś takiego NIKT się nie spodziewał!

Ekipa "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dziarsko kroczy do lokalu Gesslera na wspólne oglądanie pierwszego odcinka. Dowbora z Rockiem poniosło!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hekiert | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy