Reklama
Reklama

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami"? Decyzja podzieli widzów... (RELACJA)

Rywalizacja z XII edycji "Tańca z gwiazdami" weszła w krytyczną fazę. Na parkiecie pozostały już tylko trzy pary. Za tydzień jedna z nich opuści program ściskając w ręku Kryształową Kulę

Po ubiegłotygodniowej eliminacji Sylwii Bomby, która sama sprawiała wrażenie zmęczonej tym, że widzowie wciąż trzymają ją w programie, w rywalizacji pozostały już tylko trzy pary. Dwie z nich świetnie tańczą i zdobywają wysokie noty, a trzecia może liczyć silne wsparcie ze strony widzów. 

Nietrudno się domyślić, jak wyglądałby finał marzeń Iwony Pavlović, która już dwa tygodnie temu apelowała do widzów, by kierowali się względami merytorycznymi bardziej niż sercem. Jak wyznała, chciałaby, by tym razem w walce o Kryształową Kulę zmierzyły się dwie najlepiej tańczące pary. W realizacji tego marzenia może jednak skutecznie przeszkodzić trzecia... Wszystko wyjaśni się już za dwie godziny! Odcinek półfinałowy XII edycji „Tańca z gwiazdami” rozpoczęła swoim występem Ewa Farna (sprawdź!). 

Reklama

Pierwsza tura – tańce w trójkach

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz z gościnnym udziałem Edyty Zając

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz do swojej salsy zaprosili Edytę Zając, zwyciężczynię poprzedniej edycji. Wszyscy troje tańczyli boso. Następnie pojawił się tort, ponieważ Oliwia akurat w dniu półfinału obchodziła swoje 19. urodziny. Jak od razu zaproponował Andrzej Piaseczny:

Niestety Iwona Pavlović postanowiła nie dawać Oliwii żadnej taryfy ulgowej. Jak zauważyła, jej taniec opierał się na zaledwie 3 krokach. Z kolei Andrzeja Grabowskiego ogarnęła nostalgia:

Skończyło się na 28 punktach. 

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz z gościnnym udziałem Mariusza Węgłowskiego

Piotr Mróz i Mariusz Węgłowski wyszli na parkiet przebrani za kobiety. Wraz z Hanną Żudziewicz zaprezentowali fokstrota w choreografii inspirowanej filmem „Pół żartem pół serio”. Węgłowski jako Daphne był najsłabszy technicznie, ale i tak skradł show. Zauważył to Andrzej Grabowski: 

Jak ocenił Andrzej Piaseczny:

Jurorzy ocenili ten taniec na 33 punkty.


Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak z gościnnym udziałem Marcina Korcza

Kajrze i Rafałowi Maserakowi towarzyszył półfinalista 7. Edycji, Marcin Korcz. Zaprezentowali wampirze paso doble. Nie zabrakło zębów, czosnku, nietoperzy i podnoszeni. Jak zagaiła rozmarzona Ivona Pavlović:

Jak ocenił Andrzej Piaseczny:

Po nieudanej reasumpcji ostatecznie trio zdobyło łącznie 39 punktów. 


Druga tura – tańce powtórzone

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz jako pracę domową po ubiegłotygodniowym odcinku dostali zadanie dopracowania swinga, który poprzednim razem poszedł im fatalnie. W przygotowaniach wspierał ich Michał Malitowski. Jak ocenił Piasek:

Iwona Pavlović też okazała się łaskawa:

Para zdobyła 32 punkty. 


Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz

Podczas treningów parze towarzyszył Andrzej Piaseczny, który życzył Piotrowi, by zatańczył nie na 100, lecz na 90 procent… Mróz miał do poprawienia tango i wraz z Hanną dołączyli do tego przesłanie adresowane do osób głuchych. Jak ocenił Malitowski: 

Z kolei Andrzej Grabowski stwierdził: 

Para zdobyła 40 punktów. 

Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak

Kajra i Rafał mieli do poprawienia quickstepa. Na sali treningowej odwiedzili ich Ivona Pavlović, która gratulowała Kajrze świadomości ruchu i Andrzej Grabowski, który życzył jej, by się nie zaharowywała na parkiecie. Jak ocenił Michał Malitowski:

Piasek dodał: 

Para zdobyła 40 punktów. 

Jako pierwsza para do ścisłego finału  dostali się Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. 

Dogrywka

Jako pierwsza para z dwóch walczących o awans do finału, na parkiet weszli Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Zatańczyli cha chę do piosenki Sanah. Jak skomentował Piasek:

Iwona Pavlović wyznała:

Natomiast Andrzej Grabowski i Michał Malitowski zgodzili się co do tego, że był to najlepszy taniec Oliwii. Para zdobyła 32 punkty, co jest notą tak niską, że nigdy nie pojawia się w półfinale. 

Kajra i Rafał Maserak zatańczyli pełną pięknych przeprostów rumbę. Jak oceniła Pavlović:

Andrzej Grabowski wyznał: 

Malitowski podsumował występ krótko:

Para zdobyła 40 punktów, w tym na stojąco od Grabowskiego. 

Werdykt

W finale XII edycji „Tańca z gwiazdami” z Piotrem Mrozem i Hanną Żudziewicz zmierzą się Kajra i Rafał Maserak. To oznacza, że Oliwia Bieniuk odpadła nie tylko tuż przed finalem, ale też... w swoje 19 urodziny. Co za niefart. Zgadzacie się z decyzją?

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

Zobacz także:

Halejcio przeżywa katorgę w willi za 9 milionów. "To jakiś absurd!"

Oliwia Bieniuk obchodzi 19. urodziny

Oliwia Bieniuk załamana po porażce. "Jest mi przykro"

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.plpomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama