Reklama
Reklama

Księżniczka Charlotte jest "tajną bronią" rodziny królewskiej. 8-latka zachwyciła cały świat

Księżniczka Charlotte skończyła niedawno 8 lat. Córka Kate i Williama poddanym dała się poznać jako rezolutna dziewczynka, która doskonale radzi sobie podczas pełnienia oficjalnych obowiązków. Niedawno zagraniczna prasa ujawniła, iż księżniczka jest "tajną bronią" rodziny królewskiej.

Księżniczka Charlotte wywołała ogromne poruszenie podczas koronacji

Koronacja króla Karola III była niezwykle ważnym wydarzeniem. Oczy całego świata skupione były na rodzinie królewskiej. Nie można się więc dziwić, że poddani oraz prasa zwracały uwagę również na wnuki monarchy. Największe emocje wzbudziła księżniczka Charlotte. W sieci pojawiło się mnóstwo nagrań, na których można zobaczyć, jak ośmiolatka zachowywała się podczas koronacji. Jedna z dziennikarek określił ją nawet mianem "tajnej broni" w rodzinie królewskiej.

Reklama

Zobacz też: Księżniczka Charlotte na nowym zdjęciu. Internauci dostrzegli dobitne podobieństwo!

Księżniczka Charlotte jest "tajną bronią" rodziny królewskiej?

Ośmioletnia Charlotte podczas koronacji zachowała powagę oraz klasę. Dziewczyna chwalona była również w mediach za swoje opanowanie w trakcie uroczystości.

Dziennikarze z Wielkiej Brytanii nie mogli nadziwić się, jak Charlotte świetnie poradziła sobie podczas wszystkich dni tego doniosłego wydarzenia.

Felietonistka Angela Mollard w jednej ze swoich publikacji zwróciła uwagę na to, że księżniczka była nie tylko zrównoważona, ale również bardzo zaangażowana. W rozmowie z 7News dziennikarka przyznała, iż większość poddanych zwracała uwagę na nowego króla i królową. Dodała jednak, że warto było przyjrzeć się wtedy Charlotte.

"Ma dopiero osiem lat, jest wolna i dopiero za kilka lat zostanie spadkobierczynią. Księżniczka Charlotte okazała się tajną bronią rodziny królewskiej" - powiedziała Angela.

Na koniec dodała, iż Charlotte jest dopiero trzecia w kolejce do tronu, dlatego powinna cieszyć się życiem dziecka. Jeśli jednak dalej będzie zachowywać taką klasę podczas oficjalnych wydarzeń może stać się bardzo ważnym członkiem rodziny królewskiej, który odegra ważną rolę na dworze.

"Na razie jest trzecia w kolejce do tronu. Cieszy się wesołym, normalnym dzieciństwem, ale jeśli, zgodnie z oczekiwaniami, okaże się, że ma zdolności księżniczki Anny, a także styl swojej matki czy babci, rodzina królewska będzie chciała na nią liczyć" - przyznała w wywiadzie.

Zobacz też:

Prywatne zdjęcia Kate i Williama ujrzały światło dziennie. W sieci fala komentarzy

Royalsi z całego świata zlecą się na koronację. To właśnie ich zaprosił Karol III

Księżna Kate i książę William w nowym sezonie "The Crown". Mamy zdjęcia!

Eurowizja 2023, jakie wyniki? Szwecja zwyciężyła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżniczka Charlotte | brytyjska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy