Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Meghan i książę Harry na ślubie kuzynki. Było o krok od wpadki!

Księżna Meghan (36 l.) i książę Harry (33 l.) gościli ostatnio na ślubie siostrzenicy księżnej Diany. Jak ubrali się na tę okazję? Całkiem stylowo! Kłopot pojawił się tylko w jednym momencie. I było o krok od wpadki!

19 maja był dla nich niezapomnianym dniem. To wtedy stanęli na ślubnym kobiercu, a ich małżeńskiej przysięgi mógł wysłuchać cały świat. 

Reklama

Później przyszedł czas na wspólne wyjście na przyjęcie księcia Karola i na obchody 92. urodzin królowej Elżbiety. 

To dla Meghan nowość i nie ukrywała zdenerwowania. Specjaliści od czytania z ruchu warg orzekli, że podczas wystąpienia na balkonie powiedziała Harry'emu o swoim poddenerwowaniu. 

Mniej stresujące bywają zapewne sytuacje nie aż tak oficjalne. I właśnie w jednej z nich książęca para miała okazję uczestniczyć ostatnio. Meghan i Harry pojawili się na ślubie kuzynki księcia. Celia McCorquodale, siostrzenica księżnej Diany, wyszła za George'a Woodhouse'a. Na swój ślub założyła tiarę księżnej Diany.

Jak wynika ze zdjęć udostępnionych w mediach społecznościowych, Harry postawił na frak. Z kolei księżna Sussex na tę okazję założyła białą sukienkę w niebieskie wzory. Do tego dobrała wysokie buty, które podczas schodzenia po zboczu sprawiły nie lada kłopot. Meghan prawie się przewróciła! Na szczęście mocno za rękę trzymał ją mąż. Możecie to obejrzeć na filmiku.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje