Reklama
Reklama

Księżna Kate zemściła się na Camilli. Wzięła odwet za rodziców

Księżna Kate "przyćmiła" królową Camillę i króla Karola na corocznym Chelsea Flower Show. Wizyta żony księcia Williama nie była zaplanowana i uzgodniona z pałacem królewskim. Czyżby Kat chciała zemścić się na teściowej za upokorzenie rodziców?

Księżna Kate zachwyciła na Chelsea Flower Show

Księżna Kate uczestniczyła w poniedziałek 22 maja w pikniku z okazji Chelsea Flower Show, czyli Wielkiego Wiosennego Pokazu Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego zwanego Great Spring ShowKrólowa Elżbieta przez wiele lat była patronką tego wydarzenia. Żona księcia Williama prawdopodobnie chce przejąć jej rolę, dlatego złożyła niezapowiedzianą wizytę dzieciom, które brały udział w pikniku podczas pierwszego dnia imprezy. Jej wizyta nie była prawdopodobnie planowana. 

Reklama

Kate przyćmiła Camillę

Fani rodziny królewskiej byli zaskoczeni pojawieniem się Kate na Chelsea Flower Show. Komentatorka królewska, Amanda Matta twierdzi, że to królowa Camilla i król Karol powinni tuż po swojej koronacji być tymi royalsami, którzy otwierają show i są jego gwiazdami. Tak się nie stało. W związku z tym komentatorka uważa, że między pałacem Buckingham gdzie rezyduje królewska para oraz ich biuro prasowe a pałacem Kensington, czyli biurem prasowym książęcej pary jest jakiś konflikt.

 "Czy uważamy, że zespół Williama i Kate oraz zespoły Karola i Camilli nie komunikują się? Kate była pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który pojawił się na Chelsea Flower Show, ale jej pojawienie się było niezapowiedziane. Zastanawiam się, czy to było niezapowiedziane, ponieważ Pałac Kensington, który jest biurem Williama i Kate, nie poinformował Pałacu Buckingham, który jest biurem Karola i Camilli. Można by pomyśleć, że Karol i Camilla, świeżo po koronacji, będą gwiazdami Chelsea Flower Show. To ma sens, że byliby tam, aby otworzyć program" - zastanawia się Amanda Matta.

Wizyta Kate na Chelsea Flower Show była szeroko komentowana w mediach. Nie tylko z powodu zaskoczenia, jakie wywołała żona Williama, ale też dzięki różowej sukience, która zachwyciła wszystkich. Dodatkowo uważa się, że tą kreacją księżna złożyła hołd zmarłej królowej Elżbiecie II.

"Ten dokładny odcień różu był również noszony przez królową Elżbietę podczas jej ostatniego występu na Chelsea Flower Show w zeszłym roku. Wydaje się, że Kate zainspirowała się stylem królowej. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby Kate została ogłoszona nową patronką RHS. To byłoby dla niej naturalne" - podkreśliła Amanda Matta.

To zemsta Kate za poniżenie jej rodziców?

To właśnie Kate i jej kreacja zdominowały okładki brytyjskich gazet. Tym samym Kate przyćmiła zupełnie królową Camillę

Wielu dopatruje się w tym zabiegu Kate planu zemsty. Żona księcia Williama jest rzekomo skonfliktowana od jakiegoś czasu z teściową. Podobno królowa Camilla miała poniżyć rodziców Kate, każąc im podczas wizyt w pałacu Kensington wchodzić wejściem dla służby, kiedy odwiedzają wnuki. Dodatkowo Camilla blokuje pomysły księżnej, by odznaczyć jej rodziców tytułami szlacheckimi. Żona Karola uznała, że Middletonowie mają za niski status społeczny i nie należy tworzyć precedensu. 

Konflikt między Kate i Camillą zauważyły brytyjskie media podczas koronacji Karola III. Dowodem na to miało być nagranie, na którym widać, jak żona Williama jako jedyna nie dyga w momencie, gdy przechodziła obok niej królowa małżonka.

Czy Kate faktycznie zaplanowała, by przyćmić Camillę?

Zobacz też:

Afera w Wielkiej Brytanii. Etiopia domaga się "powrotu" księcia Alemayehu

Kate chciała to zrobić po cichu, lecz dowiedział się cały świat! Wszystko przez jedno nagranie

Księżna Kate olśniła zebranych! Przez jeden szczegół patrzyli tylko na nią

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy