Reklama

Reklama

Reklama

Księżna Kate podsłuchana. Na jaw wyszła prawda o stanie jej zdrowia

Księżna Kate ma na głowie masę obowiązków. Ostatnie wydarzenia w rodzinie królewskiej też nie pozwoliły żonie Williama nawet na chwilę wytchnienia. Okazuje się jednak, że śmierć królowej mocno wpłynęła także na stan zdrowia wybranki jej wnuka. W Wielkiej Brytanii aż huczy od plotek na temat stanu Kate...

Śmierć królowej Elżbiety II i jej pogrzeb były dla rodziny królewskiej bardzo silnym przeżyciem, który wiele ich kosztował. 

Oczy całego świat znów zwrócone były w ich stronę. Choć prasa najwięcej miejsca, poza samym pochówkiem, poświęciła jednak Meghan Markle i Harry'emu, którzy chyba nie zostali najcieplej przyjęci przez członków rodziny, z której wszak swego czasu się "wypisali". 

Okazuje się, że ostatnie stresujące sytuacja mocno wpłynęły także na żonę Williama. Natłok obowiązków, codzienne medialne doniesienia, ale też i spore zmiany, które zaszły po śmierci monarchini, odbiły się negatywnie na stanie Kate. 

Reklama

Podsłuchali rozmowę księżnej Kate. Żona Williama podupadła na zdrowiu

Ponoć podczas przeprowadzki z pałacu Kensington do Windsoru nie wyglądała najlepiej. Potem zresztą miała sama to przyznać podczas rozmowy, która została podsłuchana. 

Jak informuje "Hello Magazine", księżna Kate miała w ostatnim czasie mocno podupaść na zdrowiu. Podczas spotkania z żołnierzami ze Wspólnoty Narodów, żona Williama miała uskarżać się na bezsenność i związane z tym wyczerpanie.  

Lekarze alarmują, że długotrwały brak snu mogą doprowadzić do opłakanych skutków. Co powoduje bezsenność u księżnej? Ponoć nadmierny stres i ogólne przytłoczenie nawałem nowych obowiązków, które przyszło jej wykonywać po śmierci Elżbiety II. Do tego dochodzą huśtawki nastrojów oraz mocno obniżona odporność. 

Oby księżnej Kate udało się uporać z tymi nawarstwiającymi się problemami...

Zobaczcie również:

Zapracowany Karol III. Pałac Buckingham pokazał pierwsze oficjalne zdjęcie urzędującego króla!

Ujawniono szczegóły testamentu królowej Elżbiety II. Kto dostanie najwięcej?

Kulisy sytuacji przed pogrzebem królowej wychodzą na jaw. Harry wściekły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Meghan Markle | książę Wiliam

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy