Reklama

Reklama

Reklama

Księżna Kate odbyła sekretną wizytę. Dlaczego ją ukrywano?

Ta wizyta księżnej Kate (33 l.) była utrzymywana w wielkiej tajemnicy. Gdy odwiedziła więzienie dla kobiet, zaskoczyła tym nawet same osadzone. Dopiero po jakimś czasie Pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie na ten temat.

Księżna Cambridge odbyła zaskakującą sekretną wizytę! Odwiedziła angielskie więzienie dla kobiet. 

To w nim osadzone są te skazane, które popełniły najcięższe zbrodnie. Oprócz tego znajduje się tam ośrodek pomocy dla uzależnionych więźniarek (RAPt). 

To właśnie on było głównym celem podróży księżnej, która chciała podkreślić, jak duży wpływ na popełniane zbrodnie mają nałogi. 

"Jestem wdzięczna kobietom, które tu spotkałam za to, że podzieliły się ze mną swoimi osobistymi historiami.To pokrzepiające, jak organizacje oferujące specjalistyczne wsparcie pomagają ludziom wyrwać się z pętli uzależnienia i wrócić do dobrego, wolnego od przestępstw życia" - komentowała Kate. 

Reklama

Cała wizyta utrzymana była w wielkie tajemnicy. 

Księżnej towarzyszyła mała grupka osób, w tym nieliczni dziennikarze. 

Wszyscy musieli trzymać się sztywnych zasad. Na teren zakładu nie mogli wnieść żadnych urządzeń nagrywających, nie wolno im było także ujawniać szczegółów odwiedzin aż do momentu, gdy Pałac Kensington wydał oficjalny komunikat. 

Także więźniarki były bardzo zaskoczone wizytą księżnej Cambridge. Co prawda poinformowano je, że odwiedzi je specjalny gościa, ale nie przypuszczały, że może okazać się nim sama Kate.

(CNN Newsource/x-news)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton

Reklama

Reklama

Reklama