Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate ma wymagania nie z tej ziemi! Prawda wyszła na jaw!

Sekrety brytyjskiej rodziny królewskiej są pilnie strzeżone, a specjaliści pracujący dla królowej Elżbiety II (93 l.) pilnują, by wieści o poszczególnych członkach rodziny nie rujnowały jej dobrego imienia. Tym razem jednak chyba się nie udało...

Kroki brytyjskiej rodziny królewskiej są śledzone na całym świecie. Księżna Kate (37 l.), książę William (37 l.), Meghan Markle (37 l.) i i książę Harry (34 l.) są ulubieńcami nie tylko swoich brytyjskich poddanych, ale także mają fanów na całym świecie. 

Zawsze starają się pokazać z jak najlepszej strony, chociaż wiadomo, czasem nawet im zdarzają się wpadki. Niekwestionowaną królową gaf i mistrzynią łamania protokołu jest Meghan Markle. 

Tym razem to wstydliwy sekret księżnej Kate wyciekł do mediów. Nie jest tajemnicą, że Kate, jak i inni członkowie rodziny, bardzo często korzysta z samolotu. 

Jak ostatnio się okazało, podczas lotu księżna ma niecodzienne wymagania! Nie pozwala ona chować swoich sukien do luku bagażowego. Chce, by jej stroje miały specjalne miejsce. 

"Byłam w samolocie, w którym wszystkie sukienki Kate miały swoje miejsce, aby mieć pewność, że leżą na płasko. Nie zostaną umieszczone w miejscu na bagaż, by nie zostały zgniecione przez inne walizki" - wyjawiła Emily Andrews, która wypowiadała się w filmie dokumentalnym o rodzinie królewskiej. 

O takie zachowanie prędzej zostałaby posądzona Meghan, która uchodzi za prawdziwą modnisię. Jednak to Kate tym razem zaskoczyła! 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje